Monika Mrozowska: Kobieta, która nie zdecydowała się na poród naturalny, nie jest gorszą matką [PODCAST] »
Strona Główna > Monika Mrozowska: Kobieta, która nie zdecydowała się na poród naturalny, nie jest gorszą matką [PODCAST]

Monika Mrozowska: Kobieta, która nie zdecydowała się na poród naturalny, nie jest gorszą matką [PODCAST]

Monika Mrozowska była gościnią najnowszego odcinka podcastu Kamila Balei „Tato, no weź”. Koniecznie posłuchajcie rozmowy!

Monika Mrozowska jest mamą na pełen etat. Aktorka doczekała się czworga dzieci, które często pokazuje na swoich kanałach social media. Trzeba przyznać, że logistyka zaplanowania wspólnych wyjazdów nie należy do najprostszych przy tak dużej gromadce i napiętym grafiku, jaki ma Monika Mrozowska. Nie zawsze też w jej życiu jako matki było kolorowo. Aktorka cztery razy urodziła przez cesarskie cięcie, a jeden z porodów był dla niej naprawdę traumatycznym doświadczeniem. Mimo wyzwania, jakim jest dla kobiety wydanie na świat potomstwa, nie zawsze ten rodzaj porodu spotyka się z akceptacją innych matek, które uznają tylko naturalny poród za słuszny. Z taką narracją stara się również sobie radzić aktorka, która w podcaście opowiada o tej decyzji związanej z chirurgicznym zabiegiem zakończenia ciąży.

Monika Mrozowska w rozmowie z Kamilem Baleją w podcaście „Tato, no weź” o tym, jak ułożyła sobie życie z czwórką dzieci i wyjść z tego cało.

Posłuchaj rozmowy z Monika Mrozowska:

Słuchajcie nas w serwisach streamingowych

„Tato, no weź” to podcast dla przyszłych i obecnych rodziców, w którym głos za mikrofonem zabiera tata, pokazując tacierzyństwo z zupełnie nowej, nieznanej nam strony. Zapnijcie swoim dzieciom w wózku pasy, bo szykuje się naprawdę ostra jazda bez trzymanki.

Kup książkę „Tato, no weź. Kupa i inne radości tacierzyństwa” Wydawnictwo Agora: https://cutt.ly/Baleja-Tato-no-wez