Najlepsze występy na Super Bowl, które trudno będzie przebić
Strona Główna > Najlepsze występy na Super Bowl, które trudno będzie przebić

Najlepsze występy na Super Bowl, które trudno będzie przebić

Super Bowl to najważniejsze sportowe wydarzenie w Stanach Zjednoczonych. Jest to finałowy mecz o mistrzostwo ligi NFL w futbolu amerykańskim. Wydarzenie uważane jest za kulturowy fenomen. Wiele osób nie ogląda Super Bowl dla sportowej rozrywki. Ważniejsza dla nich jest otoczka, jaka towarzyszy spotkaniu, a w szczególności koncerty, które odbywają się w przerwie meczu. Już w niedzielę 12 lutego 2023 roku swoje half-time show zaprezentuje Rihanna! Przypomnijmy sobie jedne z najlepszych występów podczas święta amerykańskiego sportu.

The Rolling Stones (2006)

W 2006 roku fanów na stadionie w Detroit rozgrzał koncert The Rolling Stones. Legendarna grupa muzyczna wystąpiła na scenie, która była jednym wielkim logo zespołu. Formacja zagrała zaledwie trzy piosenki. Publiczność zgormadzona na trybunach usłyszała przeboje: „Start Me Up”„Satisfaction” oraz „Rough Justice”.

Jennifer Lopez i Shakira (2020)

Koncert z 2020 roku miał bardzo latynoski klimat, bowiem na Hard Rock Stadium w Miami pojawiły się Jennifer Lopez oraz Shakira. Obie artystki dały z siebie wszystko i zaprezentowały kapitalną mieszankę tańca ze śpiewem. Dodatkowo na scenie wystąpiła córka J. Lo – Emme. Dziewczynka zaśpiewała piosenkę Bruce’a Springsteena pt. „Born in the USA”.

Lady Gaga (2017)

Lady Gaga znana jest z robienia prawdziwego show. Teoria ta potwierdziła się w 2017 roku, podczas jej występu w przerwie finałowego meczu Super Bowl. Na początku koncertu, wokalistka zsunęła się na linach z dachu budynku na płytę boiska, a następnie zaśpiewała swoje największy hity, takie jak: „Poker Face” oraz „Born This Way”

Madonna (2012)

Madonna swoim występem w 2012 roku, zapewniła fanom futbolu niesamowitą rozrywkę. Wokalistka weszła na scenę jako grecka bogini w asyście spartańskich żołnierzy. Podczas jej koncertu pojawiło się również wiele innych gwiazd. Publiczność zgromadzona na trybunach i przed telewizorami mogła zobaczyć między innymi: Nicki Minaj oraz grupę LAMFAO.

Prince (2007)

Koncert Prince’a podczas Super Bowl z 2007 roku ma obecnie status legendarnego występu. Artysta porwał publikę na stadionie w Miami. Zagrał swoje największe hity oraz własne interpretacje kultowych piosenek z repertuaru Queen oraz Boba Dylana. Jednak show skradło wykonanie piosenki „Purple Rain”, które przepełnione było emocjami, kolorami i fantastyczną gitarową solówką Prince’a.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *