Natasza Urbańska o bliskiej relacji z Dodą: Trochę jej matkowałam [WIDEO] »
Strona Główna > Natasza Urbańska o bliskiej relacji z Dodą: Trochę jej matkowałam [WIDEO]

Natasza Urbańska o bliskiej relacji z Dodą: Trochę jej matkowałam [WIDEO]

Natasza Urbańska jest tegoroczną kandydatką w preselekcjach do Eurowizji . Na koncercie”Tu Bije Serce Europy – Wybieramy Hit na Eurowizję” zaśpiewa swój najnowszy singiel „Lift U UP”. Wokalistka była gościnią w programie „Cała muzyka”, w którym opowiedziała o tym, co czuje w związku ze zbliżającymi się eliminacjami, jaka łączy ją relacja z Dodą oraz o czym marzy w niedalekiej przyszłości. Obejrzyjcie rozmowę!

Natasza Urbańska w preselekcjach do Eurowizji

Natasza Urbańska ma teraz ogromne szanse, by zawalczyć o występ na tegorocznej Eurowizji w Liverpoolu. Wszystko za sprawą jej piosenki „Lift U UP”, z którą wokalistka dostała się do tegorocznych preselekcji konkursu. O zwycięstwo będzie walczyć m.in. z Alicją Szemplińską, Jann, Mają Hyży czy Dominikiem Dudkiem. Artystka do nowego singla i występu postanowiła zupełnie zmienić swój wizerunek. Natasza ma teraz zupełnie inny, ognisty kolor włosów oraz nowy styl ubioru. Tak właśnie wokalistka planuje podbić tegoroczną Eurowizję. Czy jej się uda? To się okaże.

Natasza Urbańska i jej przyjaźń z Dodą

Mało kto wie, że Nataszę Urbańską oraz Dodę łącz bardzo ciepłe stosunki. Wszystko zaczęło się od Studia Buffo, gdzie Dorota Rabczewska stawiała swoje pierwsze kroki pod okiem Janusza Józefowicza. To właśnie wtedy Natasza postanowiła objąć swoją opieką młodszą koleżankę:

Przyszła do Buffo, ja jej starałam się pomóc, bo już byłam starszą koleżanką, która już mniej więcej wie, jak się poruszać w teatrze, jak to wszystko wygląda, więc tak troszeczkę, brzydkie słowo „matkowałam”. Tak jej się starałam trochę pomóc, żeby się odnalazła. To wystraszone dzieciaki przychodzą, zresztą w ogóle wiesz, pierwszy raz na scenie, wiesz jeszcze zespół jest, więc to też jest inna sytuacja, to nie jest, że wychodzisz na solówkę i koniec.

Po kilkunastu latach od tamtego spotkania to Natasza później mogła liczyć na wsparcie ze strony Dody. Koleżanka nie zawiodła jej, gdy spadła na nią ogromna fala po wydaniu singla „Rolowanie”.

Co wtedy się wydarzyło? Jak Natasza zareagowała na wsparcie ze strony Dody?

Obejrzyjcie wywiad z Nataszą Urbańską w audycji „Cała muzyka”:

Zobacz wideo: