Netflix: Najciekawsze premiery serialowe [LISTOPAD 2022] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Netflix: Najciekawsze premiery serialowe [LISTOPAD 2022]

Netflix: Najciekawsze premiery serialowe [LISTOPAD 2022]

W listopadzie na Netfliksie pojawi się wiele serialowych premier. Sprawdźcie, na jakie produkcje warto będzie poświęcić swój czas!

„Książęta” (1 listopada)

Gdy książę Wilhelm (Edvin Ryding), rozpoczyna naukę w Hillerska, prestiżowej szkole z internatem, wreszcie ma okazję, by lepiej poznać siebie i zdecydować, na czym mu w życiu zależy. Wkrótce Wilhelm zaczyna marzyć o wolności i bezwarunkowej miłości z dala od dworskich zobowiązań. Nieoczekiwanie jednak zostaje następcą tronu i teraz jego dylemat staje się jeszcze trudniejszy, bo zbliża się moment wyboru między miłością a obowiązkami.

Turbulencje (4 listopada)

Dwa lata po tym, jak brutalne morderstwo Grace wywróciło życie ich wszystkich do góry nogami, rodzina Stone’ów nadal nie może się pozbierać. Zdruzgotany Ben wciąż opłakuje żonę i szuka porwanej córki. Pogrążony w żalu rezygnuje z roli współkapitana łodzi ratunkowej, zostawiając Michaelę samą na posterunku. Dowodzenie łodzią w pojedynkę to zadanie prawie niemożliwe, ponieważ każdy ruch pasażerów jest teraz monitorowany przez rządowy rejestr. Data zgonu zbliża się wielkimi krokami, a pasażerowie desperacko szukają sposobu na przetrwanie. Pojawia się tajemniczy pasażer z paczką dla Cala, która zmienia wszystko, co wiedzą o locie 828 i okazuje się kluczem do odkrycia tajemnicy wezwań. Widzów czeka kolejna niezwykła, zagmatwana i bardzo wzruszająca podróż.

„The Crown” (9 listopada)

Na początku nowej dekady rodzina królewska staje przed swoim najtrudniejszym jak do tej pory wyzwaniem — opinia publiczna zaczyna otwarcie kwestionować jej rolę w Wielkiej Brytanii lat 90.

„Już nie żyjesz” (17 listopada)

Jen i Judy wracają z trzecim i ostatnim sezonem. Po otrzymaniu szokujących informacji dotyczących kolejnej ucieczki z miejsca wypadku kobiety są gotowe zaryzykować życie w imię przyjaźni ponad prawem.

„Wednesday” (23 listopada)

Przepełniona zjawiskami paranormalnymi opowieść detektywistyczna osadzona w czasie, gdy Wednesday Addams pobiera nauki w Akademii Nevermore. Nasza bohaterka próbuje zapanować nad swoimi nowo odkrytymi mocami psychicznymi, powstrzymać mordercze siły terroryzujące okolicę oraz rozwiązać nadnaturalną zagadkę, której częścią przed 25 laty stali się jej rodzice. Zobaczymy też, jak Wednesday odnajdzie się w gąszczu relacji z innymi uczniami Akademii Nevermore.