Netflix: Najciekawsze premiery serialowe [STYCZEŃ 2023] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Netflix: Najciekawsze premiery serialowe [STYCZEŃ 2023]

Netflix: Najciekawsze premiery serialowe [STYCZEŃ 2023]

W styczniu na Netfliksie pojawi się wiele serialowych premier. Sprawdźcie, na jakie produkcje warto będzie poświęcić swój czas!

„Ginny & Georgia, sezon 2” (5 stycznia)

Jak żyć ze świadomością, że własna matka jest morderczynią? Tego właśnie chce się dowiedzieć Ginny. Obarczona świadomością, że Kenny — jej ojczym — nie umarł z przyczyn naturalnych, musi pogodzić się nie tylko z faktem, że Georgia go zabiła, lecz także z tym, że zrobiła to, aby chronić Ginny. Z drugiej strony Georgia wolałby nie rozpamiętywać przeszłości — w końcu ma wesele do zaplanowania! Jednak jej przeszłość ma to do siebie, że nigdy nie pozostaje zapomniana na długo…

„Sexify 2” (11 stycznia)

W drugim sezonie dowiemy się, że przyszłość start-upu dziewczyn wisi na włosku, a jedynym ratunkiem jest zbadanie i zrozumienie męskiej perspektywy na sprawy seksu oraz poszerzenie grupy użytkowników aplikacji. Natalia, Paulina i Monika muszą znaleźć złoty środek między swoim burzliwym życiem osobistym, ostro grającą konkurencją i wymagającą inwestorką, aby tym razem osiągnąć sukces.

„Wikingowie: Walhalla” (12 stycznia)

Akcja serialu „Wikingowie: Walhalla” toczy się ponad 1000 lat temu, na początku XI wieku, i opowiada o legendarnych przygodach najsłynniejszych wikingów, czyli Leifa Erikssona (Sam Corlett), jego ognistej i zawziętej siostry Freydis Eriksdotter (Frida Gustavsson) oraz ambitnego nordyckiego księcia Haralda Sigurdssona (Leo Suter). Drugi sezon zaczyna się tuż po tragicznym upadku miasta Kattegat, który zniszczył marzenia tych bohaterów i zmienił ich przeznaczenie. Są teraz zbiegami w Skandynawii i muszą wystawić na próbę swoje ambicje i odwagę w świecie, który w niczym nie przypomina fiordów Kattegat.

„Sky Rojo, sezon 3” (13 stycznia)

Akcja nowych odcinków rozgrywa się sześć miesięcy po finałowym starciu. Coral (Verónica Sánchez), Wendy (Lali Espósito) i Gina (Yany Prado) odkrywają, że spokój jest niczym innym niż zwodniczym poczuciem bezpieczeństwa między okresami trwogi. Gdy ich nowe życie rozpada się jak domek z kart, zaczynają rozumieć, że przeszłość odnajdzie ich zawsze. Jeśli pragną wolności, muszą ją zakopać bardzo głęboko… lub pozbyć się Romeo (Asier Etxeandia) — na jedno wychodzi.

„Różowe lata 90.” (19 stycznia)

Jest rok 1995, a Leia Forman pragnie, aby w jej życiu wreszcie zaczęło się coś dziać albo żeby przynajmniej zaprzyjaźnić się z kimś, kto nie jest jej tatą. Kiedy przyjeżdża do Point Place do swoich dziadków, Reda i Kitty, znajduje to, czego szuka, u sąsiadów, bo tam właśnie mieszka energiczna i zbuntowana Gwen. Z pomocą przyjaciół Gwen, do których należy jej uroczy brat Nate, jego inteligentna, bystra dziewczyna Nikki, sarkastyczny i wnikliwy Ozzie oraz czarujący Jay, Leia odkrywa, że wspaniałą przygodę można przeżyć właśnie tam, tak samo, jak przydarzyło się to jej rodzicom wiele lat temu. Zdeterminowana, aby odkryć nową siebie, Leia przekonuje rodziców, żeby pozwolili jej zostać przez całe lato. Piwnica znów jest pełna nastolatków, Kitty cieszy się, że dom Formanów gości nowe pokolenie, a Red, no cóż… jak to Red.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *