Strona Główna > Niebo się otworzyło, gdy jak anioł zagrała pierwsze takty słynnego hitu [WIDEO]

Niebo się otworzyło, gdy jak anioł zagrała pierwsze takty słynnego hitu [WIDEO]

Młoda skrzypaczka zagrała słynny przebój „Stand By Me” i zachwyciła wszystkich. Zobacz, jak udał się jej występ.

Nikt nie mógł przejść obojętnie, gdy zagrała na skrzypcach znany wszystkim przebój „Stand By Me”, oryginalnie wykonywany przez Ben E. Kinga. Pod filmem nie brakuje uznania dla młodej artystki. Widzowie są pod wrażeniem jej aranżacji i wrażliwości, z jaką gra na skrzypcach poruszając się w rytm utworu po popularnym, ulicznym deptaku.

Karolina Protsenko to 13-letnia skrzypaczka, która na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych. Jej kanał na YouTube cieszy się ogromną popularnością. Jej muzyczne poczynania obserwuje ponad 7,5 miliona subskrybentów, których interesuje dalszy rozwój jej kariery. Dziewczynka chętnie wykonuje popularne utwory z repertuaru artystów jak Adele, czy Pink. Wideo, gdzie młoda artystka prezentuje swoją grę na skrzypcach z pełną pasją, uzyskują średnio między 2 a 3 miliony wyświetleń.

Piosenka „Stand By Me” oryginalnie wykonywana była przez Ben E. Kinga. Utwór pojawił się w filmie o tym samym tytule w 1986 roku, gdzie zagrał artysta oraz aktorzy: River Phoenix i Will Wheaton. Piosenka doczekała się ponad 400 coverów zaśpiewanych przez takich artystów jak: John Lennon czy Ottis Redding.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.