Olga Kalicka o byciu samotną matką: Było mi trudno prosić bliskich o pomoc [PODCAST] »
Strona Główna > Olga Kalicka o byciu samotną matką: Było mi trudno prosić bliskich o pomoc [PODCAST]

Olga Kalicka o byciu samotną matką: Było mi trudno prosić bliskich o pomoc [PODCAST]

Olga Kalicka aktorka znana z serialu „Rodzinka.pl” czy z ostatniego filmu w reżyserii Marii Sadowskiej „Dziewczyny z Dubaju” była gościnią najnowszego odcinka podcastu Kamila Balei „Tato, no weź”. W najnowszym podcaście opowiedziała m.in. o tym, jak nauczyła się prosić bliskich o pomoc, o byciu samotną matką oraz o tym, jak Instagramowa rzeczywistość może być daleka od prawdy. Koniecznie posłuchajcie rozmowy!

Olga Kalicka – aktorka wielu talentów

Olga Kalicka znana jest wszystkim jako Magda ze słynnego serialu „Rodzinka.pl”, w którym oprócz niej mogliśmy zobaczyć również Małgorzatę Kożuchowską, Tomasza Karolaka, Macieja Musiała czy Adama Zdrójkowskiego. Potem kariera młodej aktorki znacznie nabrała tempa, dzięki czemu niedawno zagrała jedną z głównych postaci w filmie „Dziewczyny z Dubaju” w reżyserii Marii Sadowskiej. Oprócz licznych ról filmowych i serialowych Olga Kalicka prężnie działa również jako właścicielka firmy modowej oraz współpracuje z licznymi markami na Instagramie. To jednak niejedyne role, jakie aktorka ma w swoim życiu do zrealizowania. Jedną i chyba najważniejszą z nich jest rola mamy jej 4-letniego syna – Aleksego.

Olga Kalicka w najważniejszej roli swojego życia

Oldze Kalickiej jako samotnej mamie wychowującej jej najmłodszą pociechę nie zawsze jest łatwo. Czasem ilość obowiązków, jaką ma do pogodzenia, sprawia, że czeka na nią w życiu mnóstwo wyzwań. Jak przyznała aktorka w rozmowie z naszym prowadzącym – Kamilem Baleją – bywa u niej różnie:

Ja jestem i samodzielna i czasami. Jest różnie. Są takie momenty, kiedy się czuję samodzielna i pełna energii, ogarniam wszystko i jestem w kilku miejscach naraz. Mam totalny multitasking, opanowany wszystko w małym palcu, ale są takie dni, tygodnie, kiedy byłam zupełnie bez sił.

W sporej ilości obowiązków do pogodzenia może być trudno odnaleźć się samemu. Aktorka przyznała, że na szczęście może liczyć na pomoc ze strony rodziny. Nie zawsze jednak było jej łatwo prosić o wsparcie i przyznać, że uda się jej wszystko doprowadzić do perfekcji. Było jej trudno.

Olga Kalicka w rozmowie z Kamilem Baleją w podcaście „Tato, no weź” o tym, jak pozwala być sobie nieidealną mamą.

Jak sobie radzi wychowując samodzielnie dwójkę dzieci? Czy czuje się Insta mamą? Dlaczego nie uważa się za ekspertkę od macierzyństwa?

Posłuchaj rozmowy z Olgą Kalicką:

Słuchajcie nas w serwisach streamingowych

„Tato, no weź” to podcast dla przyszłych i obecnych rodziców, w którym głos za mikrofonem zabiera tata, pokazując tacierzyństwo z zupełnie nowej, nieznanej nam strony. Zapnijcie swoim dzieciom w wózku pasy, bo szykuje się naprawdę ostra jazda bez trzymanki.

Kup książkę „Tato, no weź. Kupa i inne radości tacierzyństwa” Wydawnictwo Agora: https://cutt.ly/Baleja-Tato-no-wez

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *