Piotr Kupicha zwrócił się do Sanah. To miał na sobie » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Piotr Kupicha zwrócił się do Sanah. To miał na sobie

Piotr Kupicha zwrócił się do Sanah. To miał na sobie

Piotr Kupicha był gościem na głośnym koncercie Sanah w Chorzowie. Lider Feel wystąpił z Zuzanną Grabowską na Stadionie Śląskim, po czym zwrócił się do artystki. Oto, co powiedział, ubrany w nietypowy strój!

Sanah ruszyła na stadiony w Polsce w ramach „Uczty nad ucztami”. Z tej okazji odwiedziła już Chorzów we wtorek 15 sierpnia. Był to pierwszy z trzech dużych koncertów. Fani są wniebowzięci, a o wydarzeniu huczy cała branża muzyczna. Wśród artystów, którzy zabrali głos na temat koncertu jest także Piotr Kupicha.

Zobacz także: Doda wbiła szpilkę Sanah. To powiedziała o jej koncercie

Tak wygląda córka Piotra Kupichy

Lider Feel wystąpił w Chorzowie śpiewając z Sanah piosenkę „Pokaż na co Cię stać”. Porwał tłumy wraz z Zuzią Grabowską. Za kulisami towarzyszyła mu także córka. 9-letnia Jagoda jest fanką słynnej piosenkarki, o czym poinformował jej tata. Opublikował zdjęcie córki z Sanah.

Dwie gwiazdy na jednym zdjęciu. Jedna z nich zapełnia stadiony! A druga gwiazda też pięknie śpiewa i chce zdobyć cały świat – napisał na Instagramie.

Zobacz także: Nagrały własną wersję wielkiego hitu. Lepszy niż oryginał? 

Tak Kupicha podziękował Sanah. Założył nietypowy strój

Piotr Kupicha po imprezie w Chorzowie postanowił zabrać ponownie głos. Zwrócił się do Sanah w specjalnym wideo. – Zuzia, specjalnie dla ciebie wczoraj [15 sierpnia – red.] założyłem koszulkę. Tu jest kilka słów po śląsku. Wczoraj dałaś fantastyczny koncert. Jesteś wyjątkową artystką – zaczął wokalista.

Zapisałaś się w pięknych kartach historii. Stadion Śląski zdobyty, a tutaj jest dla ciebie hasło: „Kulołbych z tobom kluski ślonskie”. Pozdrawiam Sanah i całą wspaniałą ekipę. Wszystkiego dobrego – powiedział Kupicha.

Zobacz także:

Koszulkę z wyjątkowym napisem muzyk miał na sobie podczas występu na Stadionie Śląskim. Dlaczego? Warto dodać, że Piotr Kupicha pochodzi ze Śląska, a zespół Feel powstał w Katowicach 18 lat temu. Tym bardziej nie dziwi fakt, że to właśnie lider tej grupy został zaproszony przez artystkę na scenę podczas pierwszego koncertu w ramach „Uczty nad ucztami”.

Kolejne koncerty Sanah zaplanowane są na wrzesień. 8 września wystąpi w Gdańsku, a 22 w Warszawie. Na obydwie imprezy bilety zostały wyprzedane.

Zobacz także: Niesamowite! Sanah zrobiła to jako pierwsza Polka w historii