Podziarany Tata
Strona Główna > Podziarany tata o problemie współczesnego ojca: Na pierwszym miejscu zawsze jest mama [PODCAST]

Podziarany tata o problemie współczesnego ojca: Na pierwszym miejscu zawsze jest mama [PODCAST]

Kuba Urbaniak, influencer znany na Instagramie pod nickiem Podziarany Tata był gościem najnowszego odcinka podcastu Kamila Balei „Tato, no weź”. W najnowszym podcaście opowiedział m.in. o tym, jak się czuje jako współczesny tata, czy walczy ze stereotypami na temat swojego wyglądu oraz, czy trudne rozmowy z synem ma już za sobą. Koniecznie posłuchajcie rozmowy!

Podziarany tata obnaża wszystkie stereotypy

Kuba Urbaniak znany jest szerokiej społeczności na Instagramie jako Podziarany Tata. W swoich social media pokazuje codzienność z perspektywy ojca dwójki dzieci, który nie boi się być sobą i pokazuje, że wygląd nie świadczy o tym, jakim jest ojcem. Influencer ma na swoim ciele liczne tatuaże, przez co jest różnie postrzegany. Podziarany tata ma jednak inną misję. Chce pokazać w internecie, że zaangażowany ojciec nie jest mityczny, tylko jak najbardziej prawdziwy. Na jego social media widzimy liczne zdjęcia z dziećmi z jego wspólnych zagranicznych wypraw kamperem. Niektórzy jednak nie są tak tolerancyjni, jak mogłoby się zdawać.

Kuba Urbaniak o problemach wytatuowanego taty

Kuba Urbaniak wie, że jego wygląd nie zawsze spotyka się z entuzjastycznym przyjęciem ze strony innych rodziców. Mimo coraz bardziej zmieniających się czasów nie każdy potrafi być tolerancyjny. Influencerowi wciąż w głowie tkwi jedna z sytuacji, która mu się niedawno przytrafiła:

Szedłem sobie wiesz ulicą, w krótkim rękawku, w tych moich tatuażach i siedziała mama z dwójką dzieci. Ja przeszedłem i widziałem, jak ta mama szturcha te dzieci: „Patrzcie jaki brudny! Umyłby się!”. Naprawdę? To wtedy mnie tak uderzyło…Tak zostało wiesz, w mojej głowie,

Podziaranemu Tacie trudno jest uwierzyć w to, że są nadal rodzice, którzy przy dzieciach są w stanie powiedzieć takie słowa. To jedna z kwestii, jaka została poruszona w rozmowie z Kamilem Baleją w podcaście „Tato, no weź”.

Jak jest postrzegany jako wydziarany tata? Czy czuje się prawdziwym wzorem ojca dla swojego syna? Jak według niego powinien zachowywać się współczesny mężczyzna?

Posłuchaj rozmowy z Podziaranym Tatą:

Słuchajcie nas w serwisach streamingowych

„Tato, no weź” to podcast dla przyszłych i obecnych rodziców, w którym głos za mikrofonem zabiera tata, pokazując tacierzyństwo z zupełnie nowej, nieznanej nam strony. Zapnijcie swoim dzieciom w wózku pasy, bo szykuje się naprawdę ostra jazda bez trzymanki.

Kup książkę „Tato, no weź. Kupa i inne radości tacierzyństwa” Wydawnictwo Agora: https://cutt.ly/Baleja-Tato-no-wez