Polski raper w Paryżu. Pozuje obok wielkiej gwiazdy na tle wieży Eiffla
Mata, autor utworów "Patointeligencja" i "Patoreakcja", pojawił się w Paryżu. W dniu ceremonii otwarcia Igrzysk Olimpijskich 2024 spotkał się z wyjątkowymi gwiazdami!
Wszystkie oczy zwrócone są obecnie na Paryż, gdzie trwają Igrzyska Olimpijskie 2024. Z okazji ceremonii otwarcia w mieście miłości pojawiła się plejada wielkich gwiazd. Wśród znanych na całym świecie artystów znalazł się także polski raper Mata. Artysta został zaproszony przez jedną z czołowych marek sportowych.
Rozwiąż quiz olimpijski. Jesteś mistrzem, jeśli zgarniesz 100 proc. punktów! Dalszą część artykułu znajdziesz pod quizem…
Ceremonia otwarcia Igrzysk Olimpijskich 2024 w Paryżu przyciągnęła nie tylko miłośników sportu, ale również fanów muzyki i gwiazd. Wszyscy chcieli bowiem zobaczyć Lady Gagę oraz, a może przede wszystkim, Céline Dion, która wróciła na scenę po bardzo długiej przerwie, spowodowanej chorobą.
Mata w Paryżu. Spotkał legendę piłki nożnej
Jednak za kulisami, z dala od centrum wydarzeń, również wiele się dzieje. Wszystko wskazuje na to, że Adidas kręci w Paryżu kolejną kampanię reklamową z udziałem ambasadorów. Polski raper Mata, czyli Michał Matczak, od trzech lat jest jednym z nich, dlatego w dniu ceremonii otwarcia Igrzysk Olimpijskich 2024 znalazł się w mieście nad Sekwaną.
Zobacz także: Dawid Podsiadło na otwarciu igrzysk w Paryżu. Takie zadanie miał do wykonania
Poza polskim raperem twarzami kampanii są światowej sławy artyści — Jenna Ortega, Push T czy Pharrell Williams, ale i byli piłkarze: David Beckham i Zinedine Zidane. Z tym ostatnim Matczak miał okazję spotkać się osobiście. Udostępnił na InstaStories nagranie, na którym widać, jak ściska dłoń legendzie.
Internauci nie odmówili sobie sarkastycznych komentarzy. Puentowali spotkanie rapera z piłkarzem, sugerując, że Mata "dogaduje" transfer Zidane'a do klubu LKS Tajfun Ostrów Lubelski, którego raper jest prezesem. Jednak przede wszystkim gratulują mu szansy i możliwości poznania osobiście legendy piłki nożnej.
Mata, który pojawił się na wydarzeniu, zapozował także do zdjęcia grupowego, opublikowanego przez Adidasa. Obok młodego rapera widać na przykład Pharrella Williamsa, który miał też zaszczyt uczestniczyć w sztafecie z pochodnią olimpijską, oraz pozostałych ambasadorów marki. Mata postawił na ponadczasowe czerń i biel: golf, dobrze skrojoną marynarkę i spodnie z rozszerzanymi nogawkami. Do tego białe, a jakże, adidasy i charakterystyczne dla niego łańcuchy na szyi.
[instagram]Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!