Włącz radio

Polskie gwiazdy chcą zawojować USA. Za bilety trzeba słono zapłacić!

2 min. czytania
05.11.2024 15:42
Zareaguj Reakcja

Wielu polskich artystów próbowało swojego szczęścia za oceanem. Jednak zazwyczaj kończy się to na graniu dla Polonii. Teraz kolejne gwiazdy znad Wisły pokażą swój repertuar w USA. Ceny wejściówek na ich koncerty zaskakują.

Gwiazdu disco polo chcą podbić USA
fot. kadry z teledysków Kordiana, Vivata / YouTube / @skolim_ / Instagram

Tym razem zawojować USA chcą twórcy disco polo. Przodujący w tym gatunku Zenon Martyniuk, jak co roku, rusza o tej porze do Ameryki. Teraz lider zespołu Akcent pojawi się jednak na scenie także z innymi popularnymi przedstawicielami tej muzyki.

Rozwiąż quiz o polskiej muzyce lat 90. Jesteś mistrzem, jeśli zgarniesz 100 proc. punktów! Dalszą część artykułu znajdziesz pod quizem...

Quiz: Quiz. Polska muzyka lat 90. Ekspert zdobędzie co najmniej 17 punktów!

1/20 "Zawsze tam, gdzie Ty" to utwór autorstwa...

Zenon Martyniuk chce zawojować USA

Zenon Martyniuk od 7 do 10 listopada br. wystąpi w Perth Amboy (w New Jersey), Nowym Jorku, a także Hickory Hills i Schiller Park (w Illinois). Weźmie udział w serii koncertów "Polska noc z gwiazdami". Obok niego Polonia będzie mogła zobaczyć i posłuchać również jego kolegi z programu "Disco star" i zarazem nowej gwiazdy disco polo – Skolima.

Line-up imprez uzupełnią tacy popularni przedstawiciele gatunku jak Kordian, Vivat, Valdi i duet Kaspi & Kroppa. Koncerty zostaną poprowadzone przez prezentera Polo TV, Maciej Smoliński z Polo TV.

Redakcja poleca:Dawid Kwiatkowski zrobił to dla fanki. "Nie mogę w to uwierzyć"

W USA bilety o wiele droższe niż w Polsce

Okazuje się, że fani disco polo mieszkający w Stanach Zjednoczonych będą musieli zapłacić za posłuchanie Zenona Martyniuka prawie cztery razy więcej niż w Polsce.

Wejściówki na jego koncert 16 listopada w Opolu to wydatek rzędu 84 zł (u Skolima wejściówki na koncert 12 listopada w Wołominie są dostępne po 94 zł). Z kolei w USA za bilet na "Polską noc z gwiazdami" trzeba zapłacić 80 dol., a więc blisko 320 zł. 

Polonii jednak wysokie ceny nie zniechęciły. Wejściówki na trzy koncerty już się rozeszły. Każdy z obiektów może pomieścić do 400 osób.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na ZlotePrzeboje.pl!