Strona Główna > Rihanna wraca w wielkim stylu. Zobacz nowy singiel „Lift Me Up” [WIDEO]

Rihanna wraca w wielkim stylu. Zobacz nowy singiel „Lift Me Up” [WIDEO]

Rihanna znowu zasiadła na muzycznym tronie wraz z premierą piosenki „Lift Me Up” do filmu „Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu”. Jak się Wam podoba nowy utwór?

Rihanna powróciła po sześciu latach nieobecności z nowym singlem „Lift Me Up”, który nagrała na potrzeby nowego filmu „Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu„. Na to wydarzenie jej fani liczyli od bardzo dawna. Szansa, że księżniczkę popu zobaczymy ponownie na scenie, zakiełkowała, gdy wokalistka ogłosiła, że wystąpi podczas przyszłorocznego Super Bowl Halftime Show.

Nad nowym utworem pracował cały sztab najlepszych profesjonalistów: szwedzki producent Ludwig Göransson oraz Tems. Piosenka jest też hołdem dla gwiazdy pierwszej części filmu „Czarna Pantera” – Chadwicka Bosemana – który zmarł w 2020 roku.

Tems, który pracował z gwiazdą nad piosenką, tak wypowiedział się na temat nieżyjącego kolegi:

Po rozmowie z Ryanem (reżyser i scenarzysta filmu) i wysłuchaniu jego wizji odnośnie filmu i piosenki, postanowiłem stworzyć coś, co będzie jak ciepły uścisk od wszystkich ludzi, których straciłem w swoim życiu. Próbowałem sobie wyobrazić, jak by to było, gdybym mógł im teraz zaśpiewać i wyrazić, jak bardzo za nimi tęsknię.

Zobacz wideo:

Rihanna jest obecnie najbogatszym muzykiem na świecie, po tym jak Ye stracił kontrakty opiewające na 1,5 miliona dolarów. Barbadoska ma na swoim koncie kilka albumów pokrytych platyną oraz wielkich hitów: „Love On The Brain”, „Diamonds”, „Umbrella” czy „Pon On The Replay”. Wokalistka z sukcesem rozwija też własną markę kosmetyczną Fenty Beauty.

Polecamy również: