Robisz to wystarczająco dobrze, a o resztę zadba nauka » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Robisz to wystarczająco dobrze, a o resztę zadba nauka

Robisz to wystarczająco dobrze, a o resztę zadba nauka

Robisz co możesz, aby nadążyć za pędzącym światem. Starasz się być dobrym rodzicem, pracownikiem, partnerką… Chcesz zatroszczyć się o siebie, ale masz intensywny okres w życiu i brakuje Ci czasu? Nie martw się. Wszystko robisz wystarczająco dobrze! O resztę zadba nauka i produkty Health Labs Care, które każdego dnia będą wspierają Twoje zdrowie i samopoczucie!

Nie musisz wiedzieć wszystkiego, ale…

pamięć i koncentracja bywają w życiu przydatne. Tak samo jak dobre samopoczucie i spokój emocjonalny. Twój mózg potrzebuje paliwa, które będzie napędzało funkcje poznawcze. Jednym z nich są kwasy tłuszczowe omega 3: EPA i DHA. Zapewniają prawidłową pracę mózgu, choć każdy z nich charakteryzuje się odmiennym punktem działania:

  • kwas EPA zmniejsza stan zapalny (ogólnoustrojowy oraz w mózgu), co ma znaczenie w wsparciu terapii chorób psychicznych oraz redukcji stresu.
  • kwas DHA wykazuje silne działanie poprawiające pamięć i koncentrację. Jest także kluczowym składnikiem w okresie planowania i w trakcie ciąży.

Nasz mózg potrzebuje obu tych kwasów!

Suplement diety OmegaMe od Health Labs Care zawiera aż 500 mg kwasu EPA i 250 mg kwasu DHA w jednej kapsułce. Badania wykazały, że kwasy EPA w porównaniu z DHA mają kluczowe znaczenie przy wsparciu kondycji emocjonalnej, co jest niezwykle ważne przy dzisiejszym stylu życia, pełnym stresujących sytuacji.

Jeśli chodzi o kwas DHA, to jego korzystne działanie na mózg, wzrok i serce występuje w przypadku spożywania 250 mg DHA dziennie. To dokładnie tyle, ile zawiera suplement diety OmegaMe.

A co z Twoim „drugim mózgiem”?

Odżywiasz się zdrowo? Jelita wiedzą wszystko, dlatego nie bez powodu nazywane są drugim mózgiem. Komunikacja pomiędzy centralnym i jelitowym układem nerwowym polega na przekazywaniu sygnałów z mikroflory jelitowej do mózgu… i odwrotnie!

Twoje jelita potrzebują kwasu masłowego. Kwas masłowy jest naturalną substancją, fizjologicznie produkowaną w jelitach i jednym z krótkołańcuchowych kwasów tłuszczowych (short chain fatty acids – SCFA), obok kwasu octowego i propionowego, łącznie stanowiących ok. 85% wszystkich SCFA w jelicie. Jeśli w Twojej diecie nie przodują: masło, mleko, twarde sery czy produkty fermentowane – warto zatroszczyć się o niedobory kwasu masłowego, który znajduje się w wymienionych produktach spożywczych. Dlaczego?

Kwas masłowy jest substancją czynną maślanu sodu, który dba o jakość i funkcjonalność komórek jelitowych, uszczelnia jelita oraz wpływa na ich lepszą regenerację. Utrzymanie integralności bariery jelitowej jest kluczem dla prawidłowego ich funkcjonowania! W jaki sposób możesz go uzupełniać?

Wypróbuj Maślan Sodu FORTE od Health Labs Care! To żywność specjalnego przeznaczenia medycznego, do stosowania dietetycznego w celu prawidłowego funkcjonowania jelit, zwłaszcza w przypadku IBS. Produkt zawiera aż 1200 mg maślanu sodu, w tym 940 mg kwasu masłowego. To prawdziwa gratka dla komórek jelit i ochrona przed patogenami! Maślan sodu wspiera nie tylko jelita, ale może być również pomocny przy leczeniu przeciwdepresyjnym. Jak to możliwe? Jelita i mózg są nierozerwalnie powiązane!

Rób dalej swoje! Zaufaj też naukowym faktom i produktom, które tworzą specjaliści i naukowcy z dziedziny dietetyki i żywienia. Pamiętaj, że niezależnie od tego jak dbasz o siebie, robisz to wystarczająco dobrze, a o resztę zadbają produkty Health Labs Care.

Piszemy na podstawie badań. Zajrzyj, wyniki są fascynujące.

materiały prasowe