Rod Stewart w Łodzi! To powiedział do Polaków  » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Rod Stewart w Łodzi! To powiedział do Polaków 

Rod Stewart w Łodzi! To powiedział do Polaków 

Słynny brytyjski wokalista Rod Stewart zapowiedział, że w 2024 r. wystąpi w Polsce. Jego jakże charakterystyczny głos wypełni 18 czerwca Atlas Arenę w Łodzi. Wiadomo już, kiedy wystartuje sprzedaż biletów na to wydarzenie. Artysta nie kryje swojej ekscytacji.

Rod Stewart w ciągu swojej blisko 60-letniej kariery tworzył w różnych gatunkach: od rocka, soulu, folku, po pop, bluesa i R&B. 78-latek wydał łącznie ponad 30 albumów, które rozeszły się na świecie w blisko 250 mln egzemplarzy. Pod tym względem Brytyjczyk znajduje się w ścisłej czołówce solistów światowej muzyki rozrywkowej.  

Artysta wylansował takie przeboje jak choćby „Sailing”, „Maggie May”, „I Don’t Want to Talk About It”, „Do Ya Think I’m Sexy”, „Rhytm of My Heart”, „Young Turks” czy „Baby Jane”. Trafił też do Rock and Roll Hall of Fame. Wciąż jednak nie zwalnia tempa: ani twórczo, ani koncertowo. 

Zobacz także: Edyta Górniak przejdzie metamorfozę. Takiej nie pamiętają jej nawet najwięksi fani

Rod Stewart wystąpi w Łodzi 

Polscy fani 78-letniego gwiazdora mogą zacierać ręce. Rod Stewart zagra bowiem 18 czerwca 2024 r. koncert w Atlas Arenie w Łodzi. Wcześniej do naszego kraju na występ miał okazję zawitać w 2007 r. 

Jeden z najbardziej cenionych muzyków na świecie, zapewnia, że nie może doczekać się występu w Polsce.  

Jestem naprawdę podekscytowany możliwością powrotu i występu dla moich wspaniałych przyjaciół w Polsce. Zaprezentuję Wam moje największe hity – i oczywiście będzie wiele ekscytujących niespodzianek! – oznajmił.  

Zobacz także: Ten występ to hit! Wcieliła się w Chylińską. To piszą w sieci  

Kiedy rusza sprzedaż biletów na koncert Roda Stewarta w Polsce? 

Miłośnicy twórczości Brytyjczyka już w najbliższą środę, 6 września od godz. 10:00 będą mogli nabyć bilety na koncert swojego idola. Wtedy rusza otwarta sprzedaż na stronie www.livenation.pl

Zobacz także: Tego jeszcze nie było! Maryla Rodowicz śpiewa hit Lady Gagi. Jest haczyk

Jednak na pewne fory mogą liczyć klienci Ticketmaster i City Handlowy. Dla nich przygotowano przedsprzedaż biletów na koncert Stewarta. Dla pierwszej grupy rozpocznie się ona we wtorek o 14:00, a dla drugiej trzy godziny wcześniej, czyli o 10:00.