Sabrina Salerno: Jak dzisiaj wygląda gwiazda lat 80.?
Strona Główna > Sabrina Salerno pozuje w łazience. Jak dzisiaj wygląda gwiazda lat 80.?

Sabrina Salerno pozuje w łazience. Jak dzisiaj wygląda gwiazda lat 80.?

Ikona disco lat 80. Sabrina Salerno urodziła się 15 marca 1968 roku w Genui. Autorka hitu „Boys (Summertime Love)”, który stał się sławny także z powodu teledysku nakręconego na basenie, nadal jest aktywna na swoich mediach społecznościowych. Zobaczcie, jak wygląda dzisiaj!

Dzisiaj 54-letnia gwiazda nie nagrywa już wielkich hitów takich jak „Boys (Summertime Love)”, który przyniósł jej największą popularność. Jest jednak aktywna w mediach społecznościowych i od czasu do czasu występuje w różnego rodzaju programach rozrywkowych.

Jak dzisiaj wyglada Sabrina Salerno?

Sabrina wrzuciła ostatnio na Instagram kilka pikantnych zdjęć, które pokazują, że nadal jest w świetnej formie! Sami zobaczcie:

Tak gwiazda świętowała Nowy Rok:

Sabrina Salerno pochodzi z Genui. Jej matka była pielęgniarką, dlatego dorastała w Sanremo rozpieszczana przez dziadków. Zdobyła rozgłos na scenie artystycznej w latach 80. po tym, jak została odkryta przez Claudio Cecchetto i odniosła wielki sukces w całej Europie, nie tylko we Włoszech. Była pierwszą włoską artystką, która zajęła trzecie miejsce na brytyjskiej liście przebojów. Gwiazda rozpoczęła karierę jako modelka.

Zobacz także: Mężczyzna wydał ponad milion złotych, by wyglądać jak Madonna: „Było warto!”

Mając zaledwie 15 lat zdobyła tytuł pierwszej Miss Coast. Była też 10. miss regionu Liguria. Udana kariera modelki przyniosła młodą dziewczynę do telewizji. W 1986 roku zaczęła prowadzić programy rozrywkowe na włoskim kanale Canale 5. Wtedy to wydała swój debiutancki singiel „Sexy Girl”. Rok później światu został zaprezentowany największy przebój Sabriny „Boys (Summertime Love)”. Popularność utworu z pewnością zwielokrotnił kontrowersyjny wówczas klip. Przedstawiała skąpo odzianą Sabrinę, eksponującą jej wdzięki, zwłaszcza wydatne piersi. W Wielkiej Brytanii jego emisja została początkowo zakazana.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *