Sanah w filmie? Tym piosenkarka zaskoczy fanów » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Sanah w filmie? Tym piosenkarka zaskoczy fanów

Sanah w filmie? Tym piosenkarka zaskoczy fanów

Nie od dziś wiadomo, że Sanah uwielbia rozpieszczać swoich fanów. Wkrótce artystka podzieli się z nimi kolejną niespodzianką. Tym razem gwiazda estrady pracuje nad wyjątkowym projektem filmowym. O co dokładnie chodzi? Poznajcie szczegóły.

,

Sanah bez wątpienia jest obecnie jedną z najpopularniejszych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Piosenkarce w rekordowym tempie udało się podbić rynek i zgromadzić wokół siebie tysiące słuchaczy. Jej piosenki nie znikają z list przebojów, a bilety na koncerty, choć nie są najtańsze, błyskawicznie się wyprzedają. Co więcej, artystka ma także świetny kontakt z fanami. Już niedługo światło dzienne ujrzy kolejna niespodzianka, którą dla nich przygotowała. Co to będzie?

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl! 

Sanah w nowej wersji filmowego przeboju

Kilka tygodni temu w sieci pojawiła się nowa piosenka Sanah. Tym razem nie był to jednak singiel, promujący jej kolejną płytę. Artystka nagrała własną aranżację utworu „Pożegnanie z bajką”, wykonywanego oryginalnie przez Zdzisławę Sośnicką. Odświeżona wersja piosenki została stworzona specjalnie na potrzeby filmu „Akademia Pana Kleksa” w reżyserii Macieja Kawulskiego. Produkcja trafi do kin już 5 stycznia 2024 roku.

Piosence „Jestem Twoją bajką” towarzyszy utrzymany w baśniowym klimacie wideoklip. Wystąpiła w nim nie tylko Sanah, ale również wcielający się w postać Pana Kleksa aktor Tomasz Kot. W filmie zagrają także Piotr Fronczewski, Antonina Litwiniak i Adrian Kłos.

Zobacz także: Izabella Krzan padła ofiarą ataku cyfrowego! „Skandal, który wstrząsnął całym światem”

Sanah znów zaśpiewa w filmie. Piosenkarka nagrała wyjątkowy utwór

Okazuje się, że jeśli chodzi o piosenki filmowe, Sanah nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Już wkrótce fani gwiazdy będą mogli usłyszeć jej głos w kolejnej kinowej produkcji. Jak zdradzili twórcy filmu „Powstaniec 1863” podczas konferencji prasowej, artystka niebawem wyda singiel, nagrany specjalnie na potrzeby historycznego dzieła. Utwór będzie miał premierę już w grudniu.

Nowa piosenka gwiazdy może szczególnie spodobać się sympatykom albumu „Sanah śpiewa poezyje”. Jej tekst będzie oparty na jednym z utworów autorstwa Marii Konopnickiej. Który z wierszy znanej polskiej poetki zaśpiewa artystka? Tego dowiemy się już wkrótce.

Zobacz także: Siostra Jana Górki też wystąpiła w “The Voice”. Tak poradziła sobie Adrianna

„Powstaniec 1863” – o czym opowiada produkcja?

Głównym bohaterem filmu jest ks. gen. Stanisław Brzóska – kapelan i dowódca powstańczy, walczący przeciw Rosji. To z jego perspektywy będzie opowiedziana historia styczniowych walk. Produkcja została wyreżyserowana przez Tadeusza Sykę, a w obsadzie znalazły się takie gwiazdy, jak Daniel Olbrychski, Cezary Pazura, Ewa Szykulska, Sebastian Fabijański, Olgierd Łukaszewicz, Karolina Szymczak i Ksawery Szlenkier. Film trafi na ekrany kin w całym kraju 12 stycznia przyszłego roku.

Pomysł narodził się w grudniu 2020 roku. Wertując archiwalne źródła o XIX-wiecznych polskich bohaterach odkryłem postać ks. Brzóski i doszedłem do wniosku, że to temat na film. XIX wiek w kinematografii jest trudną epoką, z uwagi na kostiumy, scenografię. Szczególnie rzadko na ekranie pojawiał się temat powstania styczniowego. Od 30 lat, od premiery „Szwadronu” Juliusza Machulskiego była duża luka. „Powstaniec 1863” to pierwszy od 1993 roku polski film o powstańczych walkach – powiedział w czasie konferencji prasowej reżyser filmu, czyli Tadeusz Syka.

Wybierzecie się do kina na ten film?

Podobają Ci się piosenki Sanah?

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl! 

Autor:

Zobacz więcej >