Miley Cyrus: Seniorki z domu opieki wykonały hit "Flowers"
Strona Główna > Seniorki z domu opieki w przeboju Miley Cyrus. Nagranie podbija sieć!

Seniorki z domu opieki w przeboju Miley Cyrus. Nagranie podbija sieć!

Utwór Miley Cyrus „Flowers” bije rekordy popularności w serwisach takich jak YouTube, Spotify czy TikTok. Internautki na co dzień mieszkające w domu opieki postanowiły podzielić się ze światem swoją miłością do piosenki i nagrały serię filmików z jej udziałem. Zobaczcie, jak wyglądają!

W ciągu ostatnich tygodni „Flowers”, czyli utwór promujący najnowszą płytę Miley Cyrus stał się viralem. Na platformie Spotify odtworzono go już prawie 700 milionów razy, lecz równie dużą popularnością piosenka cieszy się na TikToku. Z utworem Miley utożsamiają się rzesze fanów, którzy podobnie jak autorka, doświadczyli w życiu bolesnego rozstania i w końcu decydują się pokochać siebie.

Seniorki z domu opieki wielkimi fankami Flowers

Miliony użytkowników mediów społecznościowych dzielą się ze światem swoją miłością do piosenki „Flowers”. Własny entuzjazm postanowiły ukazać również mieszkanki jednego z amerykańskich domów opieki, które w ostatnim czasie stały się prawdziwymi gwiazdami aplikacji TikTok. Emerytki nagrały kilka filmików, na których m.in. tworzą odrębne inscenizacje dla wersów piosenki „Flowers”, poruszając się w rytm muzyki. Kobiety zebrały w mediach społecznościowych już 145 tysięcy obserwujących, a zasięg ich filmików to oszałamiający wynik 34 milionów odtworzeń!

@arcadiasrlivingbg

Miley Cyrus is reminding us that self love is our super power! 💐🎶💕 #seniorlivingcommunity #flowers #fyp #mileycyrus @mileycyrus

♬ original sound – arcadiasrlivingbg

Kto jeszcze oprócz Miley Cyrus?

Mieszkanki domu opieki Arcadia Senior Living wrzuciły do sieci także filmiki, które naśladowały występ Rihanny na tegorocznym Super Bowl. To właśnie to wideo dostarczyło tiktokerkom największej popularności. Koniecznie je zobaczcie!

Polecamy również: