Show-biznesowe podsumowanie roku Plotek.pl i Radia Złote Przeboje [WYNIKI] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Show-biznesowe podsumowanie roku Plotek.pl i Radia Złote Przeboje [WYNIKI]

Show-biznesowe podsumowanie roku Plotek.pl i Radia Złote Przeboje [WYNIKI]

Koniec roku to zwykle czas podsumowań. W 2022 w świecie polskich celebrytów było naprawdę gorąco! Sprawdźcie wyniki głosowania już teraz!

Głośne rozwody, spektakularne sukcesy, zaskakujące afery i niespodziewane zwroty akcji. Od nocnej wizyty Sebastiana Fabijańskiego u Rafalali, przez wywody Edyty Górniak o reptilianach, aż po konflikt Smaszcz vs Kurzopki – to rozpalało nasze klawiatury. Zobaczcie, jak prezentują się wyniki głosowania w show-biznesowym podsumowaniu roku Plotek.pl i Radia Złote Przeboje!

SUKCES ROKU:

 1. Iga Świątek – pierwsza rakieta Rzeczpospolitej, zwyciężyła w Roland Garros i US Open (362 głosy)
 2. Wojciech Szczęsny – obronił dwa rzuty karne na Mundialu (233 głosy)
  Sanah – nikt tak nie przybliżył Szymborskiej i Słowackiego młodym pokoleniom jak ona (106 głosów)
 3. Marcin Dorociński – trafił do aktorskiej superligi, już wkrótce zagra w „Mission Impossible” (34 głosy)
 4. Małgorzata Rozenek-Majdan – od „Perfekcyjnej Pani Domu” do „Dzień dobry TVN”, nikt nie jest tak uparty jak ona (18 głosów)

ROZSTANIE ROKU:

 1. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel – rozstali się po 17 latach. Katarzyna “chciała więcej wolności, okazało się, że wolność miała imię” (331 głosów)
 2. Joanna Opozda i Antoni Królikowski – Królikowski porzucił ciężarną żonę dla sąsiadki (268 głosów)
 3. Maffashion i Sebastian Fabijański – głośne publikacje Rafafali zakończyły ich związek, Maffashion miała dość upokorzeń (91 głosów)
 4. Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski – na jednym z bankietów udawali, że się nie znają. Chwilę później opublikowali oświadczenie o rozstaniu (35 głosów)
 5. Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski – rozstali się, ale w „M jak miłość” wciąż grali zakochanych (18 głosów)

ZWIĄZEK ROKU:

 1. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski – długo się ukrywali, ale ostatecznie postanowili przyznać się do związku podczas urodzinowego pobytu w Izraelu, pomogła im w tym Kobieta-Petarda (380 głosów)
 2. Doda i Dariusz Pachut – 12 uczestników „12 kroków do miłości” liczyło na zdobycie serca Dody, ale ona związała się z byłym Doroty Gardias (148 głosów)
 3. Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki – rozstali się w tak dobrej atmosferze, że już do siebie wrócili (116 głosów)
 4. Marcin Hakiel i tajemnicza blondynka – po rozstaniu z Cichopek, Marcin Hakiel długo prał ich wspólne brudy w mediach, jednak tajemnicza blondynka wszystko odmieniła (50 głosów)
 5. Antoni Królikowski i prawniczka – Królikowski porzucił ciężarną żonę i szybko znalazł pocieszenie w postaci prawniczki mieszkającej po sąsiedzku (28 głosów)

SKANDAL ROKU:

 1. Paulina Smaszcz kontra Maciej Kurzajewski – zwrotów akcji tu więcej niż w „Modzie na sukces”, a końca nie widać (275 głosów)
 2. Sebastian Fabijański u Rafalali – do dziś nie wiadomo, co tam się właściwie wydarzyło, jednak Fabijański ostatecznie stwierdził, że trafił do Rafalali mocno nietrzeźwy (167 głosów)
 3. Jerzy S. jeździ po pijanemu – ikona aktorstwa i autorytet dla wielu wsiada za kierownicę po winie, zalicza stłuczkę i próbuje uciec z miejsca zdarzenia (144 głosy)
 4. Strzelanina w domu ojca Joanny Opozdy – nawet Vega by tego nie wymyślił (47 głosów)
 5. Uczestnik „Warsaw Shore” pozoruje własną śmierć – Dominik Raczkowski sfingował własną śmierć, wymyślił nawet termin i miejsce pogrzebu, a potem udawał, że to eksperyment społeczny (32 głosy)
 6. Mata zatrzymany za posiadanie narkotyków – idol polskiej młodzieży walczy o depenalizację marihuany (24 głosy)

CRINGE ROKU:

 1. Tamara Gonzalez Pereira gra na bębnie w „Sprawie dla reportera” – do tej pory nie możemy się pozbierać po tym wykonaniu (293 głosy)
 2. Edyta Górniak snuje instagramowe wywody o reptilianach i swoich kolejnych wcieleniach – kiedy myślicie, że Edyta Górniak już niczym was nie zaskoczy, ona robi kolejny live na Instagramie (217 głosów)
 3. Paulina Smaszcz pod domem byłej teściowej – Była synowa wpadła na pogawędkę o psie Bono, wszystko relacjonowała na Instagramie, a Maciej Kurzajewski zawiadomił policję (144 głosy)
 4. Krzysztof Rutkowski robi zamieszanie w „Tańcu z Gwiazdami” – samozwańczy detektyw w „Tańcu z Gwiazdami” mniej tańczył, więcej rzucał z oskarżeniami w stronę Iwony Pavlović (40 głosów)
 5. Sebastian Fabijański ogłasza swój udział w FAME MMA – najpierw Rafalala, potem to (25 głosów)

DRAMA QUEEN:

 1. Paulina Smaszcz – właściwie powinna być nagroda za całokształt, od października to najczęściej odmieniane przez przypadki nazwisko na Plotku (362 głosy)
 2. Antoni Królikowski – “mąż roku” (196 głosów)
 3. Edyta Górniak – tej kandydatury chyba nie trzeba niczym uzasadniać (84 głosy)
 4. Doda – dała kosza wszystkim uczestnikom randkowego reality show, a teraz chodzi po górach z byłym Gardias (52 głosy)
 5. Sebastian Fabijański – noc u Rafalali, łzawe wywiady, rozstanie z Maffashion… Cóż więcej dodać (24 głosy)

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *