Artur Barciś w nowej roli. „Boże, jaki ty jesteś przystojny!” [TYLKO U NAS] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Artur Barciś w nowej roli. „Boże, jaki ty jesteś przystojny!” [TYLKO U NAS]

Artur Barciś w nowej roli. „Boże, jaki ty jesteś przystojny!” [TYLKO U NAS]

„Aktor, reżyser, człowiek, który umie dobrze napisać, bo też felietonista i scenarzysta — nie każdy umie dobrze napisać”, przedstawiła swojego gościa Odeta Moro. Mowa o Arturze Barcisiu. Aktor nie zjawił się w Radiu Złote Przeboje bez powodu, ale żeby odpowiedzieć o udziale w nowej wersji kultowego filmu „Znachor”. Kogo zagrał?

Film „Znachor” będzie miał swoją premierę już lada moment, bo 27 września. Tego dnia nowa wersja kultowej produkcji z Jerzym Bińczyckim w tytułowej roli pojawi się w serwisie streamingowym Netflix. Sam Artur Barciś zdecydował się na wcielenie w postać kamerdynera.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!

„Znachor”. Artur Barciś opowiada Odecie Moro o swojej roli

Jako kamerdyner, który widzi więcej, a czasami ma do przekazania niekoniecznie dobrą wiadomość — zagadnęła aktora o jego rolę Odeta Moro.

A czasami dobrą. (…) Taka funkcja tego służącego czy kamerdynera takiego, tej postaci, która widzi wszystko i nie jest głupia i właściwie niewiele może, ale bardzo dużo rozumie i też gdzieś tam bardzo kibicuje tej miłości, chociaż nie widzi dla niej jakiś większych szans. No, a potem nagle… No, ale nie możemy spoilerować — podsumował półżartem Artur Barciś.

Zobacz także: „Sanah śpiewa o pierdołach”. Znany reżyser ostro o artystce

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy z Arturem Barcisiem!

Zobacz także: Znamy reprezentantkę Polski na Eurowizji Junior 2023. Tak śpiewa Maja Krzyżewska

Sama Odeta Moro miała okazję już obejrzeć „Znachora” i podzieliła się przypuszczeniem, że wiele kobiet zauroczy się Leszkiem Lichotą, czyli aktorem, który przyjął rolę głównego bohatera. Sam Artur Barciś wyjawił, że kiedy jego przyjaciółki zobaczyły zdjęcia z planu produkcji, wiele z nich wyraziło zaskoczenie tym, jak bardzo jest przystojny.

„Boże, jaki ty jesteś przystojny!”. Ja nigdy o sobie takich rzeczy nie słyszałem, więc może nareszcie nadszedł ten czas… — zażartował Artur Barciś. Wyraził także przekonanie, że Leszek Lichota był doskonałym kandydatem do roli tytułowego „Znachora” i znakomicie zmierzył się z legendą poprzedniej wersji produkcji.

Zobacz także: Nirvana powróci z utworami dokończonymi przy pomocy AI? Novoselic nie ma wątpliwości

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!