Stefano Terazzino: Jak przyjechałem do Polski, to myślałem, że pierogi to polska wersja włoskiego ravioli [PODCAST] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Stefano Terazzino: Jak przyjechałem do Polski, to myślałem, że pierogi to polska wersja włoskiego ravioli [PODCAST]

Stefano Terazzino: Jak przyjechałem do Polski, to myślałem, że pierogi to polska wersja włoskiego ravioli [PODCAST]

Świąteczne wydanie programu Odety Moro „Najlepszy weekend” odwiedzili: Stefano Terazzino, Weronika Marczuk, Jose Torres, Nick Sinckler, Misheel Jargalsajkhan, Goście opowiedzieli, jak wygląda u nich świąteczny czas. Czy polska tradycja jest dla nich na pierwszym miejscu? Posłuchajcie rozmowy!

Wigilia to czas, kiedy wspólnie zasiadamy do jednego stołu, by wspólnie w gronie rodziny i przyjaciół przeżywać świąteczny czas. Na stole nigdy nie może zabraknąć dwunastu potraw, a wśród nich karpia, zupy grzybowej, pierogów i barszczu z uszkami. Na te dania bez wątpliwości czekamy cały rok, by ze smakiem uczcić ten wyjątkowy moment i wręczyć sobie wymarzone prezenty.

Stefano Terazzino, Weronika Marczuk, Jose Torres, Misheel Jargalsajkhan i inni goście w rozmowie z Odetą Moro zdradzili, jak Święta Bożego Narodzenia wyglądają dla nich w Polsce. Dla obcokrajowców z pewnością polskie świąteczne zwyczaje były niemałą nowością, gdy zamieszkali u nas na dobre. Czy podobnie do nas nie wyobrażają sobie Wigilii bez barszczu? Czy ich rodzina zaakceptowała polską tradycję, czy też wzbraniała się przed nią rękami i nogami? Posłuchajcie całej rozmowy w świątecznym programie „Najlepszy weekend”!