"Stranger Things": Magda Gessler robi porządek z Vecną raz na zawsze [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Stranger Things”: Magda Gessler robi porządek z Vecną raz na zawsze [WIDEO]

„Stranger Things”: Magda Gessler robi porządek z Vecną raz na zawsze [WIDEO]

Czwarty sezon serialu „Stranger Things” zakończył się bardzo widowiskowo. Co by było, gdyby do walki z Vecną stanęła sama Magda Gessler?

Wyobraźnia fanów serialu „Stranger Things” nie zna granic! Mamy na to kolejny dowód, który poprawi Wam dzień! Na Tik Toku od jakiegoś czasu krąży zabawny filmik, możemy na nim zobaczyć królową polskiej kuchni Magdę Gessler, która na swój sposób rozprawia się z Vecną! Sami zobaczcie…

Od premiery w 2016 roku okrzyknięty mianem globalnego fenomenu serial „Stranger Things” zdobył ponad 65 nagród i 175 nominacji do nagród takich jak Emmy, Złoty Glob, Grammy, SAG, DGA, PGA, WGA, BAFTA, nagroda Peabody’ego, nagroda dla programu roku AFI, nagrody People’s Choice, nagrody MTV Movie & TV, nagrody Teen Choice i wiele innych. Trzykrotnie nominowany do nagrody Emmy w kategorii najlepszego dramatu serial jest jednym z najczęściej oglądanych tytułów na Netflix. Sezon 3 wygenerował 582 milionów godzin oglądania, co zapewniło mu drugie miejsce wśród najpopularniejszych seriali anglojęzycznych w netflixowym Top 10.

Twórcami „Stranger Things” są bracia Matt i Ross Dufferowie, a za produkcję serialu odpowiadają Monkey Massacre Productions i 21 Laps Entertainment. Bracia pełnią także funkcję producentów wykonawczych obok Shawna Levyego i Dana Cohena z 21 Laps Entertainment oraz Iaina Patersona i Curtisa Gwinna.

Polecamy również: