Sylwia Bomba: Antosia była robiona w niedzielę i wyszła za pierwszym razem. Mogę nawet powiedzieć gdzie i o której [PODCAST] »
Strona Główna > Sylwia Bomba: Antosia była robiona w niedzielę i wyszła za pierwszym razem. Mogę nawet powiedzieć gdzie i o której [PODCAST]

Sylwia Bomba: Antosia była robiona w niedzielę i wyszła za pierwszym razem. Mogę nawet powiedzieć gdzie i o której [PODCAST]

Sylwia Bomba, uczestniczka show TTV „Gogglebox. Przed telewizorem” była gościnią najnowszego odcinka podcastu Kamila Balei „Tato, no weź”. W najnowszym podcaście opowiedziała m.in. o swojej trudnej relacji z byłym partnerem, która nie była usłana różami. Jak to się skończyło? Koniecznie posłuchajcie rozmowy!

Sylwia Bomba barwna postać z telewizji

Sylwia Bomba pewnością jest barwną postacią w telewizji. Widzów rozbawia do łez swoimi komentarzami na temat innych telewizyjnych programów, które ogląda razem z Lili Antoniak w programie TTV „Googlebox. Przed telewizorem”. W ten oto sposób influencerka została zauważona, a jej kariera szybko poszybowała w górę, zapewniając jej życiową stabilizację i szczęście.

Koniec trudnej relacji w życiu Sylwii Bomby

Nie zawsze jednak w życiu Sylwii Bomby było tak kolorowo, jak mogłoby się wydawać. Influencerka, która jest matką 5-letniej Antosi, starała się zapewnić jej wszystko, o czym tylko jej najkochańsza córka mogłaby tylko zamarzyć. Jednym z takich fundamentów ważnych w życiu Bomby jest wspierająca się rodzina. Niestety życie zweryfikowało inaczej i mimo licznych starań influencerki, nie udało się jej wytrwać przy boku swojego partnera. Była to niełatwa relacja, która wiele ją w życiu kosztowała:

W momencie, gdy doszłam do muru, trwało to dwa i pół roku. Ja naprawdę walczyłam o ten związek. Ja też w tym związku walczyłam. Walczyłam o mężczyznę. Też było dla mnie zaskoczeniem, że mężczyzna, który wybiera kobietę, mieszka z nią, buduje z nią rodzinę, jest bardzo dobrze przez dłuższy czas, decyduje się świadomie mieć z nią dziecko, potem pozwala sobie na brak szacunku wobec niej.

Stworzenie nowego domu dla dziecka było, więc jedynym wyjściem dla influencerki, dbającej o dobro dla swojego dziecka.

Sylwia Bomba w rozmowie z Kamilem Baleją w podcaście „Tato, no weź” o tym, jak odeszła z toksycznego związku, by zapewnić szczęście swojej córce.

Jak udało jej się podjąć trudną decyzję o rozstaniu? Czy żałuje pokazania płaczącej Antosi na Instagramie? Czego nigdy nie udostępniłaby w internecie?

Posłuchaj rozmowy z Sylwią Bombą:

Słuchajcie nas w serwisach streamingowych

„Tato, no weź” to podcast dla przyszłych i obecnych rodziców, w którym głos za mikrofonem zabiera tata, pokazując tacierzyństwo z zupełnie nowej, nieznanej nam strony. Zapnijcie swoim dzieciom w wózku pasy, bo szykuje się naprawdę ostra jazda bez trzymanki.

Kup książkę „Tato, no weź. Kupa i inne radości tacierzyństwa” Wydawnictwo Agora: https://cutt.ly/Baleja-Tato-no-wez