Tak śpiewała 11-letnia Doda! Ona była skazana na sukces
Strona Główna > Tak śpiewała 11-letnia Doda! Ona była skazana na sukces! [WIDEO]

Tak śpiewała 11-letnia Doda! Ona była skazana na sukces! [WIDEO]

Z okazji Dnia Kobiet Doda podzieliła się z fanami archiwalnym nagraniem. Piosenkarka zadebiutowała na scenie w 1995 roku, na Festiwalu Muzyki Szkolnej i Młodzieżowej w Kielcach.

Z okazji Dnia Kobiet Doda podzieliła się z fanami archiwalnym nagraniem z Festiwalu Szkolnej i Młodzieżowej w Kielcach z 1995 roku. Doda miała wtedy 11 lat i już swoją niezwykłą charyzmą potrafiła porwać publiczność. Gospodarzami tej gali byli również młodziutki Krzysztof Ibisz i Karolina Korwin Piotrowska.

Na dzień kobiet usłyszcie z mych dziecięcych ust zdania podrzędnie złożone. Gdybym miała instynkt Macierzyński, chciałabym mieć taką córkę, żeby móc jej słuchać! Kochani czyż to nie Urocze? Młody Krzysiu, choć właściwie wyglądający tak samo, jak teraz i młodziutka Karolina, prawdopodobnie jeszcze niezłośliwa jak teraz 😉 , wspólnie ZAPOWIADAJĄCY jedenastoletnią mnie!

– napisała artystka

Cały występ możecie zobaczyć poniżej.

Doda po 10 latach powróciła na szczyt

Doda, jedna z najbardziej wpływowych osobowości w polskim show-biznesie, mimo ponad 25-letniej kariery na scenie wciąż przyciąga uwagę mediów i portalów internetowych. Jej najnowszy album, „Aquaria”, wydany pod koniec października zeszłego roku, osiągnął status platynowej płyty w zaledwie dwa miesiące od premiery. Warto również wspomnieć, że jej single „Fake Love” i „Melodia ta” przez kilka tygodni królowały na pierwszych miejscach list przebojów.

Na tym czwartym już solowym albumie, Doda jak nigdy rozlicza się ze swoimi demonami. Z wrodzoną precyzją Wodnika łączy bolesne słowa, które są niczym kartki z pamiętnika i z pomocą producentów z Hotelu Torino ubierają je w elektroniczne brzmienie – dance. Rozpalając tym samym w słuchaczu chęć wkroczenia na parkiet.

Polecamy również: