Tak wyglądał Zygmunt Chajzer w młodości. Dziennikarz podzielił się archiwalnym zdjęciem » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Tak wyglądał Zygmunt Chajzer w młodości. Dziennikarz podzielił się archiwalnym zdjęciem

Tak wyglądał Zygmunt Chajzer w młodości. Dziennikarz podzielił się archiwalnym zdjęciem

Choć Zygmunt Chajzer jest kojarzony przede wszystkim ze swojej działalności w radiu i telewizji, nie są to jedyne dziedziny, w których świetnie odnajduje się prezenter. Dziennikarz jest także pasjonatem sportu. Oprócz studiów dziennikarskich gwiazdor ukończył też warszawski AWF. Ostatnio Zygmunt Chajzer zamieścił na swoim Instagramie kadr z tamtego okresu.

Zygmunt Chajzer należy do grona najbardziej znanych i lubianych polskich dziennikarzy. Prezenter urodził się w Warszawie 1 maja 1954 rokuNa antenę radiową trafił na początku lat 80. i szybko zaskarbił sobie sympatię słuchaczy. Na przestrzeni lat dziennikarz prowadził rozmaite audycje w różnych polskich rozgłośniachOd 2015 roku jest związany z Radiem Pogoda i zasiada przed mikrofonem podczas porannego programu „Pogodny poranek”.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!

Zygmunt Chajzer zyskał popularność także jako osobowość telewizyjna. W ciągu swojej długoletniej kariery był gospodarzem wielu popularnych programów teleturniejów, takich jak „Chwila prawdy”, „Ananasy z mojej klasy”, „Grasz czy nie grasz” oraz „Telegra”.

Zobacz także: Katarzyna Dowbor jest dumna ze swojej mamy. „Cudna”

Zygmunt Chajzer w sieci

Mimo upływu lat Zygmunt Chajzer nie myśli o przechodzeniu na emeryturę. Dziennikarz nie zwalnia tempa i w dalszym ciągu pozostaje aktywny zawodowo, pracując jako radiowiecKulisami swojej pracy chętnie dzieli się na swoim instagramowym profilu. Prezenter chętnie pokazuje również kadry z życia prywatnego, w tym także ujęcia sprzed lat.

Zobacz także: Maciej Stuhr poprowadzi program TVN. Broni go przed krytyką

Zygmut Chajzer na zdjęciu sprzed lat

Ostatnio dziennikarz postanowił pochwalić się na swoim profilu zdjęciem z czasów studenckich. Widać na nim zaledwie dziewiętnastoletniego wówczas prezentera, chwalącego się muskulaturą. Wybór ujęcia nie jest przypadkowy – w tym roku mija 50 lat od chwili rozpoczęcia przez Zygmunta Chajzera nauki w warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Choć od tego momentu upłynęło sporo czasu, dziennikarz wciąż może poszczycić się świetną sylwetką, czemu dowodzi drugie zdjęcie udostępnione przez gwiazdora.

Zobacz także: Katarzyna Dowbor chwali się formą swojej mamy. „Przebojowa babeczka”

Zygmunt Chajzer udostępnił archiwalny kadr

Zdjęcia udostępnione przez Zygmunta Chajzera bardzo spodobały się obserwatorom dziennikarza. Pod postem zamieszczanym przez prezentera można przeczytać wiele pochwał i wyrazów podziwu, którymi podzielili się komentujący:

Czadowe foty, gratuluję też formy pomimo upływu lat
🔥Brawo ! Ależ forma 😍
Nic sie Pan nie zmienił, jak byl przystojny tak zostalo😁🔥 pozdrawiam 😉

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!