Tak wygląda dziś słynna "Niewolnica Isaura" - Lucelia Santos
Strona Główna > Tak zmieniła się „Niewolnica Isaura”. Słynna Lucelia Santos jest nie do poznania [GALERIA]

Tak zmieniła się „Niewolnica Isaura”. Słynna Lucelia Santos jest nie do poznania [GALERIA]

„Niewolnica Isaura” była pierwszą w Polsce telenowelą. Nie było Polki, która nie znałaby słynnej aktorki, Luceli Santos, grającej tytułową rolę. Jak wygląda dzisiaj „Niewolnica Isaura”?

Polska pokochała historię o biednej „Niewolnicy Isaurze”

Serial „Niewolnica Isaura” pojawił się w Polsce w 1985 roku i dosłownie bił rekordy popularności. Cały kraj opanowała „Isauromania”, a w godzinach emisji serialu ulice dosłownie świeciły pustkami. Na punkcie słynnej telenoweli oszaleli dosłownie wszyscy na całym świecie, a grająca główną rolę Isaury – Lucelia Santos stała się międzynarodową gwiazdą. W szczytowym momencie emisji serialu oglądało go ponad 92% widzów. Nic więc dziwnego, że polscy fani oszaleli, gdy wspomniana Lucelia Santos wraz z Rubensem de Falco (Leoncio) przyjechała do Warszawy. Na lotnisku powitał ich wielotysięczny tłum. To było naprawdę wielkie wydarzenie. Aktorzy spędzili w Polsce tydzień i odwiedzili również Kraków, Łódź, Sosnowiec i Skierniewice. W każdym z wymienionych miast mogli liczyć na rzesze witających ich wielbicieli.

Słynna „Niewolnica Isuara” na wielkiej fali popularności

Lucelia Santos po sukcesie „Niewolnicy Isaury” grała jeszcze w innych filmach i serialach. Brazylijską aktorkę mogliśmy jeszcze zobaczyć m.in. w „W kamiennym kręgu” czy „Pannie dziedziczce”. Jednak żaden z nich nie był tak wielkim hitem, jak słynna „Niewolnica Isaura”. Aktorka, wykorzystując swoją popularność, postanowiła wystąpić w sesji dla magazynu „Playboy”. Gazeta z kontrowersyjnymi zdjęciami gwiazdy dosłownie znikała w mgnieniu oka. Lucelia Santos jest mamą Pedro Henrique, który jest owocem jej czteroletniego związku z kompozytorem muzyki klasycznej.

Była „Niewolnica Isaura” angażuje się politykę

Poza światem filmu aktorka postanowiła zaangażować się również w działalność polityczną. W 2021 roku Lucelia Santos wstąpiła do rządu prezydenta Brazylii Luli da Silvy i będzie pracować w ministerstwie kultury. W 2022 roku aktorka świętowała 50-lecie swojej działalności artystycznej. Dziś Lucelia Santos ma 65 lat, a jej poczynania na Instagramie śledzi prawie 140 tysięcy followersów.

Polecamy również: