"Taniec z gwiazdami". Decyzja Pavlović podzieliła widzów. "Żenujące"
Ostatni odcinek programu "Taniec z gwiazdami" wzbudził sporo emocji wśród widzów i wywołał medialną burzę. Jej powodem była decyzja Iwony Pavlović, która, zdaniem niektórych internautów, wyrzuciła z tanecznego show nieodpowiednią parę.
"Taniec z gwiazdami" trwa w najlepsze. W tym sezonie do rywalizacji o Kryształową Kulę stanęli m.in. Natalia Nykiel, Majka Jeżowska, Maciej Zakościelny czy Filip Lato. Dodatkową atrakcję dla fanów programu stanowią jego nowe zasady. Twórcy postanowili stworzyć nowy segment tanecznego show, czyli "dogrywkę", która najniżej ocenionym parom pozwala ponownie zatańczyć swoje układy, jednak do zupełnie nowej muzyki.
Rozwiąż quiz muzyczny. Jesteś mistrzem, jeśli zgarniesz 100 proc. punktów! Dalszą część artykułu znajdziesz pod quizem…
W niedzielę 6 października po raz pierwszy w historii programu "Taniec z gwiazdami" uczestnicy mieli okazję wziąć udział we wspomnianej dogrywce. Po tym, jak z tanecznej walki odpadli Piotr Świerczewski i Izabela Skierska, dwie kolejne pary z najniższą liczbą głosów walczyły o dalszy udział w programie. Byli to Rafał Zawierucha i Daria Syta oraz Natalia Nykiel i Jacek Jeschke.
"Taniec z gwiazdami" z nieodpowiednim werdyktem?
Taneczne duety wzięły udział w emocjonującej dogrywce. Jej rezultat oceniali jurorzy. Rafał Maserak i Tomasz Wolny wskazali, że w dalszej części programu "Taniec z gwiazdami" chcieliby zobaczyć Rafała Zawieruchę. Ewa Kasprzyk i Iwona Pavlović wskazały natomiast na Natalię Nykie. Po remisie ostateczna decyzja należała do "czarnej mamby". To zaskoczyło sporą część widzów.
Zobacz także: „Awantura o kasę” wróciła po 20 latach. To wytykają widzowie
W tej konkretnej cha-chy była lepsza Natalia, więc mamy remis. Jak mamy remis... to musimy brać pod uwagę całość waszą. Nie no, jestem czarna mamba! O czym my rozmawiamy. Do programu przechodzą Rafał i Daria — powiedziała Pavlović.
Tuż po zakończeniu programu w sieci wybuchał skandal. Wielu internautów nie było zadowolonych z decyzji Iwony Pavlović i skrytykowało oficjalny werdykt. Zdaniem fanów "Tańca z gwiazdami", to Natalia Nykiel powinna zostać w programie. Pod postem informującym o ostatecznym werdykcie na Instagramie czytamy wiele skrajnych opinii.
Ta dogrywka to jakieś nieporozumienie; Żenująca decyzja zbyt długo zasiedziałej w show jurorki; Jaki sens mają te dogrywki, skoro brany jest pod uwagę cały program?; Produkcja, widzę, chce przejechać sezon na kontrowersjach; To są jakieś żarty chyba – czytamy.
Wśród komentarzy możemy znaleźć też takie, które pochwalają "Taniec z gwiazdami" i decyzję jurorów. "Energia i radość. Cieszę się, że zostaliście" czytamy na Instagramie. Mimo różnych głosów i chęci przywrócenia Natalii Nykiel do programu ze strony fanów, decyzja jurorów jest nieodwołalna.
Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na ZlotePrzeboje.pl!