Tatiana Okupnik szczerze o depresji: Czułam agresję, że nikt nie jest w stanie mnie zrozumieć [PODCAST] »
Strona Główna > Tatiana Okupnik szczerze o depresji: Czułam agresję, że nikt nie jest w stanie mnie zrozumieć [PODCAST]

Tatiana Okupnik szczerze o depresji: Czułam agresję, że nikt nie jest w stanie mnie zrozumieć [PODCAST]

Tatiana Okupnik była gościnią najnowszego odcinka podcastu Kamila Balei „Tato, no weź”. Koniecznie posłuchajcie rozmowy!

Tatiana Okupnik nie bała się w swoim życiu postawić wszystko na jedną kartę. Teraz zdobyła się na szczerość i powiedzieć, co było dla niej trudne w trakcie ciąży, która nie była dla niej życzliwa. W tamtym ciemnym okresie na wokalistkę czekało mnóstwo pułapek macierzyństwa. Jednym z nim była depresja, o której Tatiana nie boi się głośno mówić, tym samym zachęcając inne kobiety do zdjęcia zasłony wstydu.

Tatiana Okupnik w intymnej rozmowie z Kamilem Baleją w podcaście „Tato, no weź” powiedziała o wzlotach i upadkach, z którymi borykała się jako przyszła mama.

Z jakiego powodu ciąża oznaczała dla niej koniec artystycznej drogi? Dlaczego na spacerach z dzieckiem unikała sąsiadów? Dlaczego czuła, że nie jest stworzona do roli matki?

Posłuchaj rozmowy z Tatianą Okupnik:

Słuchajcie nas w serwisach streamingowych

„Tato, no weź” to podcast dla przyszłych i obecnych rodziców, w którym głos za mikrofonem zabiera tata, pokazując tacierzyństwo z zupełnie nowej, nieznanej nam strony. Zapnijcie swoim dzieciom w wózku pasy, bo szykuje się naprawdę ostra jazda bez trzymanki.

Kup książkę „Tato, no weź. Kupa i inne radości tacierzyństwa” Wydawnictwo Agora: https://cutt.ly/Baleja-Tato-no-wez