Te gwiazdy lat 80. wiedziały, jak zwrócić na siebie uwagę. Skandal gonił skandal [WIDEO] »
Strona Główna > Te gwiazdy lat 80. wiedziały, jak zwrócić na siebie uwagę. Skandal gonił skandal [WIDEO]

Te gwiazdy lat 80. wiedziały, jak zwrócić na siebie uwagę. Skandal gonił skandal [WIDEO]

Lata osiemdziesiąte były rozkwitem euro disco oraz początkiem dla wielu gwiazd, które swoją sławę zbudowały na kontrowersji. Zobaczcie, kto nie bał się namieszać w show biznesowym światku!

Sabrina Salerno

Nie ma chyba na świecie mężczyzny, który w latach osiemdziesiątych nie miałby powieszonego w garażu zdjęcia roznegliżowanej Sabriny Salermo. Jednym z głośniejszych skandali z udziałem gwiazdy był z pewnością występ w Hiszpanii z okazji Sylwestra, gdzie w trakcie wykonywania piosenki „Hot Girl” wypadła jej pierś.

uiouio

Madonna

Wywoływanie skandali na pewno leży w DNA Madonny. Jednym z nich, który z pewnością zapisał się w historii telewizji był występ w trakcie rozdania nagród MTV Video Music Awards w 1984 roku. Wokalistka, śpiewając piosenkę „Like a Virgin” była ubrana w suknię ślubną i stała na wielkim torcie, po czym zaczęła się zmysłowo poruszać po całej scenie. Co to było za show!

uiouio

Cher

Cher jest kolorowym ptakiem show-biznesu, który uwielbia szokować, gdziekolwiek się pojawi. Jednym z takich wydarzeń było rozdanie Oscarów w 1988 roku, kiedy artystka wywołała skandal prześwitującą sukienką założoną specjalnie na tę okazję. Zobaczcie, jak się prezentowała.

uiouio

Samantha Fox

W karierę Samanthy Fox było wpisane słowo kontrowersja. Wokalistka była seksbombą swojej epoki i trudno się temu nie dziwić. Samantha wielokrotnie w latach osiemdziesiątych pojawiała się na rozkładówce poczytnego magazynu dla mężczyzn „Playboy”, a swoje piersi ubezpieczyła na sumę miliona funtów. Jak na tamte czasy to była prawdziwie kontrowersyjna decyzja.

uiouio

Debbie Harry

Debbie Harry znamy jako wokalistkę zespołu Blondie, z którym zaśpiewała takie hity jak „Call me” czy „Heart of Glass”. Mało kto wie, ale po jednym z koncertów w trakcie imprezy z Davidem Bowie oraz Iggym Poppem wydarzyła się dość zaskakująca sytuacja dla artystki. Bowie postanowił zaprezentować jej swoje przyrodzenie. Debbie nie ukrywała zdziwienia, a my nie ukrywamy zaszokowania z powodu tej sytuacji.

uiouio

Cyndi Lauper

Cyndi Lauper, dawniej rywalka Madonny zapisała się jako kolorowa postać, której przeboje jak „Girls Just Wanna Have Fun” czy „True Colors” brzmią nam w głowie do dziś. Mało brakowało, a słynna charytatywna piosenka „We Are The World” z jej udziałem, o mało co nie wylądowała w koszu. Wszystko za sprawą jej ekscentrycznego wyglądu oraz biżuterii, z którą miał problem realizator dźwięku podczas jej występu. Trudno mu było usunąć trzaski, jakie wydawały dodatki, tym samym zakłócając wykonanie i odbiór piosenki.

uiouio