Te gwiazdy, najpierw poniosły wielką porażkę, zanim odniosły sukces » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Te gwiazdy, najpierw poniosły wielką porażkę, zanim odniosły sukces

Te gwiazdy, najpierw poniosły wielką porażkę, zanim odniosły sukces

Teraz to prawdziwe gwiazdy, jednak nie zawsze tak było. Początki kariery tych celebrytów i celebrytek nie należały do najprostszych.

Henry Cavill

Zanim świat poznał go jako SupermanaHenry Cavill, musiał zmierzyć się z pasmem porażek. Zaczęło się w 2004 roku, kiedy po raz pierwszy dostał rolę Supermana, ale zdjęcia do filmu odwołano. Później przegrał z Danielem Craigem rolę kolejnego Jamesa Bonda, a Robert Pattinson zabrał mu role w Harrym Potterze i Zmierzchu.

Jim Carrey

Początki komediowego aktora nie były proste. Łapał się różnych ról, próbował dostać się do różnych produkcji, dwa razy został odrzucony na przesłuchaniach do Saturday Night Live. Ostatecznie wybił się na serialu „In Living Color„, a sławę przyniosła mu rola w filmie „Ace Ventura: Psi detektyw„.

Lisa Kudrow

Zanim Lisa Kudrow zdobyła sławę jako Phoebe Buffay, nie miała na swoim koncie większego sukcesu. Można powiedzieć, że wręcz przeciwnie – w 1993 roku dostała rolę w spin-offie „Cheers Frasier„, ale zaraz na początku została zwolniona. Po latach przyznała, że „nie nadawała się do tej roli”, ale obawiała się o swoją dalszą karierę. Na szczęście zupełnie niesłusznie.

Oprah Winfrey

Zaczynała jako prezenterka telewizyjna w Baltimore. Jednak po kilku miesiącach pracy została zwolniona, producent stwierdził, że Oprah nie nadaje się do takiej roli. Mimo przeciwności nie poddała się i wkrótce zaczęła pracę w porannym talk show, które z czasem zmieniło nazwę na „The Oprah Winfrey Show„.

Robert Downey Jr.

Mimo obiecujących początków, jego kariera przestała podążać w dobrym kierunku. Wszystko przez uzależnieniaRobert Downey Jr. nie tylko tracił pracę, ale też parę razy go aresztowano. Nic nie zapowiadało, że coś się zmieni. Jednak wraz z początkiem XXI wieku zaczął powracać, grał niewielkie role, aż w końcu w 2008 roku dostał rolę Iron Mana.

Sylvester Stallone

Supplied by Capital Pictures/EAST NEWS

Pracę aktora zaczynał w latach 60. Jednak nie był wtedy odnoszącą sukcesy, rozchwytywaną postacią. Do tego stopnia brakowało mu pieniędzy np. na jedzenie, że sprzedał swojego psa. Zła passa skończyła się, kiedy Stallone sprzedał, napisany przez niego scenariusz do filmu „Rocky„. Produkcja przyniosła mu oczywiście sławę, ale i pieniądze, za które odkupił psa.

Lady Gaga

Invision/Invision/East News

Odnosząca teraz piosenkarka i aktorka na początku też miała pod górkę. W 2006 roku podpisała swój pierwszy poważny kontrakt. Była to nowojorska wytwórnia, Def Jam, powiązana głównie z hip-hopem. Kontrakt z dużą wytwórnią? Przecież to marzenie każdej młodej gwiazdy. Niestety po trzech miesiącach współpracy, Def Jam rozwiązało umowę. Na szczęście to nie zaważyło na dalszej karierze Gagi.