Włącz radio

Ten występ w "The Voice" widziało 19 mln osób! Dziś niewielu go pamięta

2 min. czytania
26.10.2024 15:56
Zareaguj Reakcja

Nim Mateusz Ziółko podbił polską scenę muzyczną, swoich sił próbował w różnego rodzaju programach rozrywkowych. Przed laty wziął udział w "The Voice of Poland" i obrócił wszystkie fotele! Dziś niewielu o nim pamięta, choć regularnie występuje na scenie.

Niesamowity występ w "The Voice"
fot. Kadr z programu "The Voice" / TVP / YouTube

Mateusz Ziółko od ponad 10 lat odnosi sukcesy w branży muzycznej. Wokalista znany jest z takich utworów jak "7 rzeczy", "W płomieniach" czy "Bezdroża". Jego piosenki niejednokrotnie plasowały się na pierwszych miejscach polskich list przebojów i stawały się wielkimi hitami. Nim jednak artysta dotarł na sam szczyt, swoich sił próbował w programie "The Voice of Poland". Jego występ wywołał ciarki na plecach jurorów!

Rozwiąż quiz muzyczny. Jesteś mistrzem, jeśli zgarniesz 100 proc. punktów! Dalszą część artykułu znajdziesz pod quizem...

Quiz: Edyta Górniak czy Doda? Tylko ekspert zgarnie 18/20!

1/20 Kto śpiewał piosenkę "2 bajki"?

Na castingi do "The Voice" Mateusz Ziółko zgłosił się w 2013 roku, jako 27-letni muzyk z pewnym doświadczeniem. Podczas tzw. przesłuchań w ciemno zaprezentował utwór "When a Man Loves a Woman" z repertuaru Michaela Boltona i zachwycił wszystkich jurorów. Wokaliście udało odwrócić się wszystkie cztery fotele!

Mateusz Ziółko zachwycił w The Voice 

Tuż po zakończonym występie publiczność nagrodziła artystę gromkimi brawami. Mateusz Ziółko został doceniony przez wszystkich jurorów, a Edyta Górniak, zachwycając się jego wokalem wykrzyczała, że po prostu "chce go w swojej drużynie!".  

Mateusz powiem ci tak marzyłem, żeby ktoś zaśpiewał tę piosenkę i zaśpiewał ją tak, żeby mi kapcie spadły i mi spadły, także dziękuję ci bardzo - powiedział Baron.

Kolejni jurorzy również nie mogli wyjść z zachwytu nad wokalem 27-letniego artysty. "Jesteś niedorzecznie dobry" - skomentowała Maria Sadowska, która tak, jak pozostali jurorzy zapragnęła, by wokalista wybrał jej drużynę. Na kogo ostatecznie postawił Matusz Ziółko? Artysta dołączył do grupy Marii Sadowskiej, z którą dotarł do finału, a następnie zwyciężył całe "The Voice".

Tuż po zakończonej emisji programu TVP, Mateusz Ziółko podpisał kontrakt z wytwórnią muzyczną, a jego kariera nabrała tempa. Jak dotąd artysta wydał dwa albumy studyjne, kilka singli, a także wziął udział w wielu muzycznych projektach.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na ZłotePrzeboje.pl!