Włącz radio

Ten występ zobaczymy w najbliższym "The Voice". Poleją się łzy!

2 min. czytania
05.10.2024 16:32
Zareaguj Reakcja

Na profilu "The Voice of Poland" na Instagramie właśnie pojawiło się nagranie, które zdradza, co wydarzy się w przyszłym odcinku programu. Jeden z uczestników zrobił coś niesamowitego!

|
fot. Niesamowite, co wydarzyło się w 'The Voice' fot: Adam Wysocki/East News

"The Voice of Poland" to jeden z najpopularniejszych muzycznych programów w naszym kraju. W show jest kilka etapów: Przesłuchania w ciemno, Bitwy, Nokaut oraz Odcinki na żywo, w których wyłania się zwycięzcę całego formatu. Pierwszy etap dobiegnie końca już w najbliższą sobotę 5 października. Twórcy uchylili rąbka tajemnicy i zdradzili, co będziemy mogli zobaczyć w nadchodzącym odcinku.

Rozwiąż quiz o gwiazdach polskiej muzyki Jesteś mistrzem, jeśli zgarniesz 100 proc. punktów! Dalszą część artykułu znajdziesz pod quizem…

Na oficjalnym Instagramie programu "The Voice of Poland" bardzo często udostępniane są klipy zza kulis, archiwalne zdjęcia czy też zapowiedzi kolejnych odcinków muzycznego show. Tym razem twórcy postanowili podzielić się z fanami przedpremierowym występem jednego z wokalistów. Uczestnik zachwycił jurorów i odwrócił wszystkie cztery fotele! Do której drużyny trafił?

!

W sobotę 5 października o godzinie 20:00 na antenie TVP2 zostanie wyemitowany ostatni odcinek Przesłuchań w ciemno. Po zakończeniu tego etapu wszyscy jurorzy będą już mieli skompletowane swoje drużyny i rozpoczną się bitwy. Miejsc zostało naprawdę niewiele. Wiemy, że jedno należy do uczestnika, który wykonał przebój "Zabierz tę miłość" z repertuaru Julii Wieniawy i Macieja Musiałowskiego.

Zobacz także: Norbiemu nieźle się oberwało. Znany dziennikarz bezlitosny!

Udało mu się odwrócić cztery fotele! Jego występ docenili nie tylko jurorzy, ale także publiczność, która nagrodziła go gromkimi brawami. Pod opublikowanym przedpremierowo klipem z jego występu możemy przeczytać, co o artyście sądzi Michał Szpak.

Takich ludzi szukam ja i program — powiedział Michał Szpak. Zgadzamy się z nim i czekamy na ostatnie PRZESŁUCHANIA W CIEMNO.

Pod postem widnieje wiele komentarzy, w tym także te, które wskazują, że wokalistą z nagrania jest Maciej Rumiński. Do czyjej drużyny trafił ostatecznie? Na odpowiedź na to pytanie musimy poczekać do końca sobotniego odcinka "The Voice of Poland".

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na ZlotePrzeboje.pl!