"The Crown" sezon 6: Pierwsze zdjęcia Księcia Williama i Kate
Strona Główna > „The Crown” sezon 6: Pierwsze zdjęcia Księcia Williama i Kate na planie serialu

„The Crown” sezon 6: Pierwsze zdjęcia Księcia Williama i Kate na planie serialu

W internecine pojawiły się nowe zdjęcia z szóstego sezonu serialu „The Crown”. Zobaczcie, jak prezentują się Książę William i Kate! Co wiemy o finałowym sezonie?

Prace na planie 6. sezonu serialu „The Crown” są na bardzo zaawansowanym etapie. W sieci pojawiły się nowe zdjęcia Eda McVeya i Meg Bellamy z planu zdjęciowego. Możemy na nich zobaczyć aktorów, którzy będą się wcielać się w role księcia Williama i Kate Middleton z czasów ich studiowania w University of St Andrews (rok 2001).

„The Crown” sezon 6.: Fabuła

W ostatnim sezonie „The Crown” zobaczymy wydarzenia z przełomu lat 90. i XXI wieku. Na pewno nie zabraknie tu m.in. ostatnich dni Księżnej Diany (w tej roli świetna Elizabeth Dembicki) w Paryżu przed jej śmiercią czy wspólnych wakacji oraz Księciem Wiliamem i Księciem Harrym. Starszego syna księżnej ma zagrać dwóch aktorów. W rolę nastolatka wcieli się Rufus Kamp, zaś studenta Ed Mcvey.

Nazwisko aktora grającego Harry’ego nie jest jeszcze podane do oficjalnej wiadomości. Nowe zdjęcia z planu pokazują, że odtwórcy ról synów księżnej Diany zostali świetnie dobrani i są łudząco podobni do swoich postaci.

W pozostałych rolach zobaczymy: Dominica Westa wcielającego się w Księcia Karola, Imeldę Staunton grającą rolę Królowej Elżbiety II, Jonathana Pryce’a jako Księcia Filipa, Lesley Manville wcielającą się w Księżniczkę Małgorzatę oraz Olivię Adams jako Camilę Parker Bowles.

Spice Girls w nowym sezonie „The Crown”

Zdjęcia zza kulis 6. sezonu „The Crown” ujawniają, że jednym z wątków w nowych odcinkach będzie zespół Spice Girls. W styczniu 2023 roku brytyjscy paparazzi zauważyli na planie aktorkę, która przypominała Geri Halliwell z lat 90-tych. Warto przypomnieć, że w 1997 roku Spice Girls spotkały się dwukrotnie z księciem Karolem. Pierwsze spotkanie było szczególnie kontrowersyjne. Członkinie zespołu złamały protokół, ucałowały księcia w policzek i Geri Halliwell nazwała go „bardzo seksownym”.

6. sezon „The Crown” – kiedy premiera?

We wrześniu 2022 roku rozpoczęły się zdjęcia do finałowego sezonu popularnego serialu Netfliksa. Produkcja została na krótko wstrzymana po śmierci królowej Elżbiety II 8 września.

Premiera 6. sezonu „The Crown” nie została jeszcze oficjalnie ogłoszona. Z uwagi na harmonogram prac, można przypuszczać, że ostatni sezon pojawi się w serwisie streamingowym najwcześniej pod koniec 2023 roku, jednak bardziej realna wydaje się premiera w kolejnym roku.

Polecamy również: