Strona Główna > „To był zwycięski występ”: Sara James w wielkim finale „America’s Got Talent” [WIDEO]

„To był zwycięski występ”: Sara James w wielkim finale „America’s Got Talent” [WIDEO]

Sara James w półfinale „America’s Got Talent” ponownie zachwyciła jurorów i widzów. Udało jej się awansować do wielkiego finału. To wielki sukces, który otworzy jej drzwi do międzynarodowej kariery.

Wszyscy z niecierpliwością czekaliśmy na występ Sary James w półfinale „America’s Got Talent”. Przypominamy, ze to Simon Cowell wcisnął złoty przycisk, który zagwarantował jej występ w półfinałach na żywo! Sara tym razem przygotowała wielki przebój Eltona Johna „Rocketman” w zupełnie nowej aranżacji.

Jestem bardzo wzruszony. Wiem, ile to dla ciebie znaczy. Wybór piosenki był po prostu genialny. Jestem pewien, że tym razem Elton John będzie retweetował twój występ.

– skomentował Simon Cowell.

Heidi Klum dodała:

Nie ma wątpliwości – to był zwycięski występ, twój talent, twój głos, twój wygląd – to wszystko jest wspaniałe. Jesteś po prostu wielką gwiazdą.

Głosami widzów Sarze udało się awansować do finałowej dwójki. 14-etnia artystka powalczy o zwycięstwo w „America’s Got Talent”! Finałowy odcinek zobaczymy 13 września, natomiast wyniki poznamy dzień później (dla widzów z Polski, w nocy z 14 na 15 września).

Dziękują za każdy głos. Oniemiałam i próbuje nie powiedzieć czegoś głupiego. Jestem tylko nastolatką w Ameryce i to, że jestem tutaj, jest niesamowite. Dziękuję, to wiele dla mnie znaczy. Wow, dziękuję.

– mówiła Sara, nie kryjąc emocji.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.