To z nim Krzysztof Skiba zatańczył pierwszy taniec. Zabawne wideo podbija sieć! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > To z nim Krzysztof Skiba zatańczył pierwszy taniec. Zabawne wideo podbija sieć!

To z nim Krzysztof Skiba zatańczył pierwszy taniec. Zabawne wideo podbija sieć!

Lider zespołu Big Cyc pod koniec sierpnia wziął ślub z Karoliną Kempińską. Krzysztof Skiba na swoim profilu na Instagramie opublikował nagranie uwieczniające pierwszy taniec. To wyjątkowe wydarzenie podczas ślubu okazało się dość nietypowe!

Krzysztof Skiba oraz Karolina Kempińska rozpoczęli nowy rozdział w życiu jako małżeństwo 19 sierpnia 2023 roku. Uroczystą ceremonię poprowadziła Prezydent Miasta Łodzi, Hanna Zdanowska. Podczas bajkowego ślubu bawili się Krzysztof Ibisz, Jacek Kawalec oraz pozostali muzycy Big Cyc. Krótki zwiastun z imprezy został nagrany przez Unique Studio.

Pierwszy taniec z Andrzejem Grabowskim

Nowożeńcy rozpoczęli swój pierwszy taniec przy akompaniamencie aktora Michała Milowicza wykonującego hit Elvisa Presleya. Zaledwie po pierwszej zwrotce podszedł do nich Andrzej Grabowski. Juror telewizyjnego programu „Tańca z gwiazdami” chciał zatańczyć ze Skibą! Na parkiet wkroczyli pozostali goście. Z liderem grupy muzycznej Big Cyc zatańczył także Jacek Kawalec. Pod opisem nagrania Krzysztof Skiba dodaje żartobliwie:

Fragmenty filmu „Pretty Woman”, zdjęcia, które ostatecznie nie weszły do filmu – zażartował.

Zobacz także: Trudne dzieciństwo Dolores O’Riordan. Gwiazda The Cranberries przeszła przez piekło

Beniek jako gość specjalny

Karolina Skiba w swoim poście na Instagramie podkreśla, że taniec jest bardzo ważną częścią nie tylko jej życia, ale również całej rodziny. Szczególnie uwielbia poruszać się z kochanym pieskiem przy ulubionej piosence „Za Tobą pójdę jak na bal” Krzysztofa Krawczyka.

U nas w domu bardzo dużo się tańczy: My z Krzysiem kochamy nasze romantyczne wieczorki taneczne do vinyli Elvisa, Krzysztofa Krawczyka czy sensualnego jazzu, ale nie tylko! Również z pieskami, a szczególnie Benkiem kocham tańczyć! 

Zobacz także: Allan Krupa znowu jest singlem. Tak zareagowała Edyta Górniak

„Krzysztof się żeni”

Internauci są zachwyceni weselem polskiego piosenkarza. Komentują scenografię ślubu w plenerze oraz cieszą się szczęściem Krzysztofa i Karoliny.

Szczęścia na nowej drodze życia!

Świetnie żeście się bawili, aż miło popatrzeć.

Przednia zabawa szkoda, że mnie tam nie było.

Zobacz także: Nakręcili film o żonie Elvisa. Priscilla zabrała głos