Undercover Festival coraz bliżej! Wiemy, kto zagra. Zobacz line-up » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Undercover Festival coraz bliżej! Wiemy, kto zagra. Zobacz line-up

Undercover Festival coraz bliżej! Wiemy, kto zagra. Zobacz line-up

Undercover Festival to największa w tej części Europy impreza prezentująca światowe tribute bandy, czyli zespoły idealnie odwzorowujące wizerunek oraz sceniczne show oryginalnego artysty! Widzimy się już 25 i 26 sierpnia w Warszawie!

Undercover Festival współtworzy w nurt, który jest dziś najbardziej rozwijającym się segmentem przemysłu koncertowego. Tylko w Wielkiej Brytanii istnieje już ponad 50 takich festiwali. Teraz wyjątkowa historia rozkręca się w Polsce.

Pierwszą edycję Undercover Festival rok temu obejrzało ponad 6 tys. widzów. Tym razem organizatorzy spodziewają się jeszcze większej publiki. Patronem medialnym wydarzenia jest Radio Złote Przeboje.

Już 25 i 26 sierpnia w Warszawie ponownie wystąpią giganci sceny, często namaszczeni przez oryginalne gwiazdy! Kogo zobaczymy na scenie w Legia Park?

Undercover Festival 2023. Kto wystąpi? [LINE-UP]

Najlepszy festiwalowy line-up, największe przeboje, wyjątkowa atmosfera najlepszych koncertów w historii muzyki i wyróżniające się globalnie tribute bandy! Undercover Festival to wydarzenie dla całej rodziny, a dzieci do 16. roku życia wchodzą za darmo!

PIĄTEK – 25.08.2023
COLDPLACE
YOUNG ELTON
FORE FIGHTERS
BUZZ LOVERS (NIRVANA)
CHILI PEPES

CZĘŚĆ TRANSMITOWANA NA ANTENIE TELEWIZJI POLSAT:
COLDPLACE
TANIA ALBONI (AS AMY WINEHOUSE)
HARRY STYLED
AC/DC UK
YOUNG ELTON
JEFF DINGLE AS BRUNO MARS
ED SHEERAN TRIBUTE SHOW
TANIA ALBONI AS CHER
U2 TRIBUTE

SOBOTA – 26.08.2023
AC/DC UK
NOT THE ROLLING STONES
PEARL SCAM
TANIA ALBONI (AS AMY WINEHOUSE)
U2 TRIBUTE

Bilety na Undercover Festival w Legia Park przy ul. Łazienkowskiej 3 w Warszawie znajdziesz na oficjalnej stronie wydarzenia – UndercoverFestival.pl/Bilety! Wejściówka jednodniowa kosztuje 139 zł, natomiast dwudniowa to koszt 219 zł. Dzieci i młodzież do 16. roku życia wchodzi za darmo!

Do zobaczenia pod sceną na Undercover Festival w Warszawie już 25 i 26 sierpnia 2023 roku. Patronem medialnym jest Radio Złote Przeboje.

W naszej aplikacji trwa konkurs, w którym możesz wygrać podwójną wejściówkę na całe wydarzenie!