Usłyszał piosenkę Steczkowskiej na Eurowizję. Jego opinia nie pozostawia złudzeń » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Usłyszał piosenkę Steczkowskiej na Eurowizję. Jego opinia nie pozostawia złudzeń

Usłyszał piosenkę Steczkowskiej na Eurowizję. Jego opinia nie pozostawia złudzeń

Justyna Steczkowska ma zamiar wystąpić na Eurowizji 2024. Zaprezentowała piosenkę, która wzbudza sporo emocji. Polscy słuchacze wydają się być podzieleni. Wydarzenie śledzą jednak także osoby spoza naszego kraju. Włoski fan konkursu postanowił sprawdzić utwór polskiej piosenkarki. Jakie wrażenie na nim zrobił?

Justyna Steczkowska jeszcze raz chciałaby spróbować swoich szans na Eurowizji. Zaprezentowała słuchaczom piosenkę „WITCH-ER Tarohoro”. Wzbudziła przy tym wiele emocji. Fani konkursu zastanawiają się, czy byłby to dobry wybór. Do ich dywagacji dołączają również miłośnicy wydarzenia zza granicy. Włoski youtuber postanowił posłuchać utworu i podzielić się swoimi spostrzeżeniami.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!

Justyna Steczkowska reprezentantką Polski podczas Eurowizji?

W 1995 roku Justyna Steczkowska reprezentowała Polskę na Eurowizji. Zaśpiewała wtedy utwór „Sama”. Zajęła 18. miejsce, co było wynikiem dalekim od zadowalającego. W 2024 roku piosenkarka chce ponownie sprawdzić się w konkursie. Jej propozycji w postaci „WITCH-ER Tarohoro” już od jakiegoś czasu możemy słuchać w sieci.

Fani Eurowizji są podzieleni. Część z nich uważa, że Polska powinna postawić na kogoś innego. Z kolei pozostali są zdania, że Justyna Steczkowska byłaby dobrym wyborem. Do wyrażania opinii dołączyli także zagraniczni miłośnicy konkursu. Jakiś czas temu przytaczaliśmy opinię anglojęzycznej youtuberki. Pozytywnie wypowiedziała się o utworze polskiej piosenkarki, jak i o niej samej.

Zobacz także: Youtuberka oceniła nowy utwór Justyny Steczkowskiej. „Jest jedną z najlepszych wokalistek w Polsce”

Teraz z „WITCH-ER Tarohoro” postanowił zapoznać się włoski twórca internetowy. Umieszcza materiały na kanale ESC Giorgio w serwisie YouTube. Jego działalność w sieci opiera się o komentowanie, wyrażanie opinii czy reagowanie na eurowizyjne piosenki i informacje. Czy jego zdaniem Justyna Steczkowska miałaby szanse na zwycięstwo?

Włoski fan Eurowizji ocenił „WITCH-ER Tarohoro”

Justyna Steczkowska jest bardzo doświadczoną piosenkarką. Od lat nie schodzi z wysokiego poziomu, który prezentuje słuchaczom. Eurowizja rządzi się jednak swoimi prawami. Nie zawsze najlepsza wykonawczyni wygrywa. Liczy się także otoczka występu, choreografia czy odpowiednia charyzma. Włoski twórca internetowy pokusił się o konstruktywną krytykę. Zaczął od stroju, który założyła wokalistka.

Zobacz także: Leon Myszkowski na Eurowizji 2024? Znamy łotewskich kandydatów!

Ta piosenka brzmi jak wersja demo w wersji na żywo. […] Jej charakteryzacja przypomina mi nieco czeski strój z tymi paskami, ale ten ma je na zewnątrz. To jest okej. Wolałbym jednak zobaczyć innego. Choć teraz wokalistka przypomina wiedźmina, więc zgaduję, że właśnie o to chodzi – powiedział.

Następnie włoski twórca przeszedł do oceny samej piosenki. Spodobała mu się, jednak uważa, że zabrakło w niej czegoś wyjątkowego. Nie sądzi też, by z tym utworem Justyna Steczkowska mogła zajęć pierwsze miejsce. Nie widzi jej też w pierwszej piątce. Jego zdaniem znajdzie się za to na pewno w najlepszej piętnastce.

Zobacz także: Michał Szpak i „Nadwiślański mrok”. Tak wyglądały kulisy powstawania jego nowej płyty

Podobała mi się ta piosenka. […] Utwór od środkowej części do końcowej jest o wiele mocniejszy. Natomiast na początku brzmi jak wersja demo i po prostu patrzysz i myślisz, że jest to tylko dobre. Wolałbym jednak czegoś, co bardziej zapiera dech w piersi. Czegoś, co przykuwa uwagę od pierwszej sekundy. […] Życzę Justynie wszystkiego najlepszego, jeśli Polska wybierze jej utwór. Myślę, że byłaby to dobra opcja. Nie sądzę jednak, że znalazłby się w pierwszej piątce. […] Możliwe jest znalezienie się w dziesiątce, będąc szczerym. Na pewno w pierwszej piętnastce.

Zobacz także: Lady Gaga szykuje wielki powrót? „Jesteśmy gotowi”

Czy Justyna Steczkowska miałaby szansę na zwycięstwo w Eurowizji?

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!

Autor:

Zobacz więcej >