Utwór Dody i Smolastego pobił rekord. Miliony odsłon!
Strona Główna > Utwór Dody i Smolastego pobił rekord. Miliony odsłon!

Utwór Dody i Smolastego pobił rekord. Miliony odsłon!

Doda i Smolasty nagrali wspólny numer. Fani wokalistki i rapera oszaleli widząc ich razem na ekranie. Oprócz muzyki, temperaturę podnosi intymny teledysk. Artyści pobili rekord wyświetleń!

Najnowszy numer Dody i Smolastego pod tytułem „Nim zajdzie słońce” to prawdziwy hit. Piosenka spodobała się fanom, którzy chętnie słuchali utworu w zapętleniu, o czym mówią statystyki na platformie YouTube! Nie da się ukryć, że nie tylko dźwięk przyciągnął odbiorców. Również teledysk zrobił swoje. Dlaczego?

Zobacz także: Doda i Smolasty z nowym hitem! Co za zbliżenie! Zobacz klip

Raper i piosenkarka pozują w intymnych kadrach. Nie brakuje objęć, czułych gestów, a nawet… noszenia na rękach! Było o krok od pocałunku, co można zobaczyć w najnowszym teledysku tych dwóch gwiazd. Jak przyznała Doda, nie tylko wideo jest efektem wspólnej pracy, ale także tekst piosenki.

To już oficjalne. Jutro premiera w każdej radiostacji. Odpalajcie swoje odbiorniki! To jedna z piękniejszych piosenek, jakich tekst udało mi się napisać razem ze Smolastym – zapowiadała dzień przed premierą.

Zobacz także:Imagine Dragons w Warszawie. Pełna setlista, harmonogram

Doda dziękuje fanom po rekordowym odbiorze „Nim zajdzie słońce”

Teledysk do utworu Dody i Smolastego zobaczyły już miliony osób! W dobę, numer pobił istny rekord i przebił barierę 2 mln odsłon. Na ten moment (18:00, 11 sierpnia) według licznika w serwisie, wyświetla się ponad 2,5 mln odsłon.

Realtime na YouTube pokazał, że 2 mln właśnie pykło. Rekord rekordów pierwszej doby. Dziękujemy – napisali artyści.

Pierwszy milion wyświetleń pojawił się już po 10 godzinach od publikacji piosenki, co również jest wyczynem. Co więcej, „Nim zajdzie słońce”, jest nr 1 na liście „na czasie” w Polsce. Również w innych krajach wywołuje emocje i przyciąga słuchaczy.

Zobacz także: Krystian Ochman wydał mroczny singiel. „Ona widzi nas” to zupełna nowość!