Wielki powrót "Grease". Pojawiła się pierwsza zapowiedź serialu na podstawie słynnego filmu [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Wielki powrót „Grease”. Pojawiła się pierwsza zapowiedź serialu na podstawie słynnego filmu [WIDEO]

Wielki powrót „Grease”. Pojawiła się pierwsza zapowiedź serialu na podstawie słynnego filmu [WIDEO]

Słynny film „Grease”, który utkwił nam dzięki niezapomnianym kreacjom aktorskim Olivii Newton-John i Johna Travolty znowu powraca. Tym razem szykuje się nowy serial „The Rise Of Pink Ladies” o bohaterkach szkoły Rydell High School.

Słynny „Grease” znowu na ekranie

Kultowy film „Grease” osiągnął wielki sukces, dzięki widzom, którzy pokochali miłosną historię między Sandy (Olivia Newton-John), a Dannym (John Travolta) rozgrywającą się w szkole Rydell High. Fanów musicalu z lat siedemdziesiątych ucieszy, więc wiadomość o powrocie słynnej produkcji w formie serialu, który niedługo zagości na ekranach.

Stara historia w nowej odsłonie

Tym razem akcja będzie rozgrywać się cztery lata przed wydarzeniami, jakie znamy z filmu. Twórcy serialu Grease:”Rise Of The Pink Ladies” pokażą początki czterech outsiderek „Pink Ladies”, czyli Susan, Olivii, Cynthii i Nancy. W spin-offie filmu zobaczymy, jak rozpoczął się ich manifest przeciw moralnym zasadom panującym w szkole Rydell High School. Ich celem będzie zmiana zasad panujących w liceum i wprowadzenie tam niezłego zamieszania.

Pierwszy zwiastun już w sieci

W sieci pojawił się pierwszy teaser produkcji, który wprowadza nas w świat serialowej historii różowego gangu. W role głównych bohaterek wcielą się: Cheyenne Isabel Wells jako Olivia, Ari Notartomaso jako Cynthia, Tricia Fukuhara jako Nancy oraz Madison Thompson jako Susan. Za scenariusz serialu odpowiada Annabel Oakes, która stworzyła seriale jak: „Atypowy” czy „Inna”. Premiera produkcji planowana jest na 2023 rok na platformie Paramount+.

Zobacz teaser:

Polecamy również: