Wielkie wieści od Roberta Pattinsona! To powiedziała jego partnerka » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Wielkie wieści od Roberta Pattinsona! To powiedziała jego partnerka

Wielkie wieści od Roberta Pattinsona! To powiedziała jego partnerka

Robert Pattinson zostanie ojcem? Fani nie mają wątpliwości po tym, jak jego ukochana Suki Waterhouse niedawno pokazała się publicznie z wyraźnie zaokrąglonym brzuchem.

Robert Pattinson debiutował na dużym ekranie w 2004 r., ale przełomem była dla niego rola Edwarda w „Zmierzchu” cztery lata później. Wcielał się w nią jeszcze trzy razy. Kolejne kilka lat zajęło mu odcinanie się od łatki „jednowymiarowego” aktora i idola nastolatek. Udało mu się to dopiero w 2017 r. za sprawą głównych ról w kryminale „Good Time” z 2017 r. i „Batmanie” w 2022 r.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!

W międzyczasie więc występował w bardziej ambitnych i niszowych produkcjach. Niemniej od lat cieszy się on dużą popularnością. Tak więc życie prywatne 37-letniego brytyjskiego aktora ciekawi media i fanów, choć on sam ucieka od blasku fleszy.

Zobacz także: Mateusz Damięcki przeżywa żałobę. O to poprosił swoich fanów

Robert Pattinson i Suki Waterhouse chronią swoją prywatność 

Od wielu lat partnerką Roberta Pattinsona jest o sześć lat młodsza piosenkarka i aktorka Suki Waterhouse. Pierwszy raz pojawili się publicznie razem i potwierdzili swój związek w 2018 r. na premierze „Mamma Mia! Here We Go Again”. 

Para, ogólnie, mimo wszystko nie afiszuje się ze swoją miłością. Brytyjski aktor woli, żeby media skupiały się na jego pracy niż na życiu uczuciowym. W wywiadzie dla „The Sunday Times” ocenił, że „lepiej odgrodzić tę sferę życia”, bo „kiedy wpuszcza się ludzi do swojej relacji, to obniża rangę miłości”. – Jeśli przechodzień na ulicy zapytałby o sprawy prywatne, uznałbyś to za wyjątkowo niegrzeczne – podkreślił.  

Z kolei Waterhouse na łamach tej samej gazety w lutym przyznała, że „jest zszokowana, iż jest z kimś tak szczęśliwa przez prawie pięć lat”. Dodała, że „zawsze mają sobie z Robertem tak wiele do powiedzenia”.

Zobacz także: Eurowizja Junior 2023 zbliża się wielkimi krokami. Będzie kolejny sukces?

Gwiazdor nowego „Batmana” zostanie ojcem

Po październikowej gali GO Awards w Los Angeles w sieci zaczęto plotkować o tym, że Robert Pattinson i Suki Waterhouse spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Z kolei ostatni występ piosenkarki na Corona Festival nie tylko podsycił te plotki, ale wręcz utwierdził fanów, że jest ona w ciąży.

Zobacz także: Niewiarygodne, co zrobili Doda i Smolasty! Biją wszystkich na głowę

Na krążącym po sieci nagraniu z koncertu 31-latki, widać jak jest ona ubrana w jasną, błyszczącą, obcisłą, krótką sukienkę. Waterhouse pokazała palcem na swój brzuch i zażartowała ze sceny:

Postanowiłam założyć dziś coś mocno błyszczącego, żeby odwrócić waszą uwagę od czegoś innego, co mam na sobie… Nie jestem pewna, czy mi się to udało.

Po tych słowach tak festiwalowa publiczność, jak i internauci nie mieli już wątpliwości, że a Pattinson zostanie ojcem. Media społecznościowe zalała fala gratulacji dla niego i Waterhouse.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!