Strona Główna > Wspominamy Krzysztofa Krawczyka. Oto najpiękniejsze covery jego piosenek [WIDEO]

Wspominamy Krzysztofa Krawczyka. Oto najpiękniejsze covery jego piosenek [WIDEO]

Krzysztof Krawczyk był prawdziwym artystą z krwi i kości, którego wspominamy do dziś. Zobaczcie, jak z jego największymi przebojami poradzili sobie polscy artyści.

Kuba Badach – „Za Tobą pójdę jak na bal”

Kuba Badach z elegancją i klasą, której nie mógłby się powstydzić sam Michael Buble, wykonał jeden z najsłynniejszych utworów Krzysztofa Krawczyka „Za Tobą pójdę jak na bal”. Po wysłuchaniu tego wykonania poszlibyśmy na niejeden bal z Panem Kubą.

Kasia Cerekwicka i Krzysztof Krawczyk – „To co dał nam świat”

To był niezwykły duet. Na jednej scenie na moment spotkały się dwa głosy. Nieżyjący Krzysztof Krawczyk odtworzony na telebimie oraz Katarzyna Cerekwicka wykonująca razem z nim w duecie utwór „To co dał nam świat”.

Igor Herbut – „Zatańczysz ze mną”

Wrażliwość i emocjonalność, z jaką Igor Herbut z zespołu Lemon wykonał piosenkę Krzysztofa Krawczyka „Zatańczysz ze mną” sprawiają, że trudno jest oderwać wzroku od tego występu. Zobaczcie, jakiego nowego wymiaru wokalista nadał tej piosence.

Kuba Badach i Andrzej Lampert – „Rysunek na szkle”

Wspólny „Rysunek na szkle” z repertuaru Krzysztofa Krawczyka namalowali w duecie Kuba Badach i Andrzej Lampert. Zobaczcie tych obu gentlemanów, bo naprawdę warto.

Ania Karwan – „Pogrążona we śnie Natalia”

Czy Ani Karwan udało się wybudzić w duecie z Krzysztofem Krawczykiem „Pogrążoną we śnie Natalię”? Jesteśmy przekonani, że tym pięknym wykonaniem na pewno im się to udało.

Andrzej „Piasek” Piaseczny – „Rysunek na szkle”

Andrzej „Piasek” Piaseczny przypomniał widzom znaną piosenkę Krzysztofa Krawczyka „Rysunek na szkle” w jednym z odcinków programu Taniec z gwiazdami”. Zobaczcie czy uczestnicy dotrzymali mu kroku.

Polecamy również: