Wzruszający Jakub Zdrójkowski jako Artur Rojek w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" [WIDEO] »
Strona Główna > Wzruszający Jakub Zdrójkowski jako Artur Rojek w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” [WIDEO]

Wzruszający Jakub Zdrójkowski jako Artur Rojek w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” [WIDEO]

W ostatnim odcinku „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” Jakub Zdrójkowski zachwycił swoją interpretacją znanego przeboju Artura Rojka z zespołu Myslovtiz. Zobaczcie, co się wydarzyło.

W najnowszym ósmym odcinku 17. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” serca widzów oraz jury poruszył Jakub Zdrójkowski, który wystąpił jako Artur Rojek z zespołu Myslovitz. To była niezwykła metamorfoza aktora, którego tym razem mieliśmy szansę zobaczyć w nieco bardziej refleksyjnym repertuarze. Swój wzruszający występ Zdrójkowski zadedykował dziadkom.

Pod opublikowanym wideo nie brakuje słów uznania ze strony jego fanów:

Pięknie, głosowo bardzo się zbliżył do barwy Rojka i wspaniale oddał klimat występu! Zdecydowanie najlepszy Rojek w programie.

Zarówno ten występ, jak i to, co się wydarzyło po tym występie, to jeden z najlepszych i najpiękniejszych momentów w historii programu. Głosowo w wielu momentach słyszę 100% Rojka, klimat też stworzył szczególnie za te słowa „Chciałbym umrzeć z miłości” i że ten występ zadedykował swoim dziadkom, w internecie opisał swoje największe emocje w trakcie i po tym występie, aż w końcu został doceniony punktami przez jurorów, a w szczególności 10-tką od pani Walewskiej. Wspaniały chłopak, oprócz tego, że jeden z najlepszych uczestników w całym programie, to i do tego jeszcze jeden z najsympatyczniejszych w tym programie!

Zobaczcie wideo:

W odcinku wyłoniono jednak innego zwycięzcę. Głosami jury to Janusz Radek jako Macy Gray zajął 1. miejsce.

Tak jego występ skomentował Michał Wiśniewski:

Jest trafiony, zatopiony. Na to się wyjątkowo fajnie patrzyło i fajnie słuchało. I tej kobiecości nie było za mało. Było wystarczająco. Jeden do jednego

Zobacz wideo:

Zadaniem uczestników show jest jak najwierniejsze przeistoczenie się w wylosowaną przez siebie gwiazdę ze świata muzyki. Muszą zarówno odzwierciedlić ich wygląd, jak i głos. Nie jest to łatwe zadanie! Zwycięzca odcinka bądź całego programu może przeznaczyć swoją nagrodę na dowolny cel charytatywny.

Polecamy również: