Zaskakujący gość na koncercie zespołu Metallica. “Świetnie się bawiła” » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Zaskakujący gość na koncercie zespołu Metallica. “Świetnie się bawiła”

Zaskakujący gość na koncercie zespołu Metallica. “Świetnie się bawiła”

Metallica miała na koncercie niecodziennego gościa. Jedno z miejsc na stadionie zajął… młody piesek! Został gwiazdą internetu, a jego zdjęcie robi prawdziwą furorę. Po wszystkim powrócił do opiekuna.

Metallica to jeden z najpopularniejszych zespołów metalowych. Uważa się ich również za jeden z najwybitniejszych przedstawicieli tego gatunku. Przez dekady aktywności na scenie doczekali się milionów fanów na całym świecie. Okazuje się jednak, że ich muzykę kochają nie tylko ludzie. Na ostatnim koncercie mieli zaskakującego, ale i wyjątkowego gościa.

Zobacz także: The Rolling Stones powracają. Udostępnili fragment nowego utworu!

Metallica z czworonożną fanką

Zespół Metallica grał ostatnio koncert w Los Angeles w ramach trasy “M72”. Na stadionie SoFi na przedmieściach zebrała się tłumna publiczność. Nikt nie spodziewał się jednak, że jedno z miejsc zajmie… pies! Fani wypatrzyli zwierzaka na trybunach i zrobili mu zdjęcia. Te natychmiastowo obiegły internet. Później okazało się, że ten niecodzienny gość, a w zasadzie gościni, wabi się Storm.

Młoda suczka Storm wymknęła się z przydomowego podwórka. Jako że znajdowało się ono w pobliżu stadionu, to zwierzę trafiło na koncert. Nie wiadomo, w jaki sposób dostało się na teren imprezy. Zespół Metallica podzielił się w mediach społecznościowych zdjęciem z wizyty pieska. Storm została nawet nazwana ich przyjaciółką.

Być może słyszeliście, że czworonożny fan dołączył do nas na “M72LA”! Pomimo doniesień, że jest inaczej, nasza przyjaciółka Storm wymknęła się ze swojego domu sąsiadującego z SoFi Stadium i sama udała się na koncert. […] Świetnie się bawiła słuchając swoich ulubionych piosenek, w tym „Barx Æterna”, „Master of Puppies” i „The Mailman That Never Comes”. – czytamy na profilu zespołu Metallica na Facebooku.

Zobacz także: Mery Spolsky w legendarnym hicie zespołu Wanda i Banda. To „Hi-Fi” trzeba usłyszeć!

Pies wrócił do domu

Po koncercie pieska zabrały służby do schroniska. Na szczęście nie przebywał tam zbyt długo. Na drugi dzień zgłosiła się osoba, która powiedziała, że jest właścicielem. The Animal Hope & Wellness Foundation poinformowała, że pies jest na co dzień kochany i zadbany. Wymknięcie się Storm na koncert zespołu Metallica było jedynie jednorazowym przypadkiem.

Cała historia dobrze się skończyła. Należy jednak pamiętać, że takie wydarzenia jak koncerty, nie są odpowiednim miejscem dla zwierząt. Taki hałas może im bardzo zaszkodzić. Metallica również podkreśliła to we wpisie w mediach społecznościowych. Napisali również, że z pewnością był to dla Storm wyjątkowy dzień. Trudno się nie zgodzić.

Po całonocnej zabawie ze swoją Rodziną Metalliki, Storm bezpiecznie połączyła się ze swoją prawdziwą rodziną następnego dnia. […] A jeśli się zastanawiasz, nie. Zdecydowanie nie powinieneś zabierać swoich futrzastych przyjaciół na “M72 World Tour”. Ale ten pies na pewno miał swój dzień… – napisała Metallica na Facebooku.

Zobacz także: Kim Thayil kończy 63 lata. Gitarzysta Soundgarden stworzył brzmienie Seattle