Zmarła Christine McVie. Wokalistka zespołu Fleetwood Mac » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Zmarła Christine McVie. Wokalistka zespołu Fleetwood Mac

Zmarła Christine McVie. Wokalistka zespołu Fleetwood Mac

Piosenkarka i autorka tekstów Fleetwood Mac miała 79 lat.

Rodzina artystki przekazała smutną informację, że Christine McVie, która była w jednym z najbardziej znanych zespołów rockowych lat 70. i 80., zmarła po krótkiej chorobie 30 listopada 2022 roku. Miała 79 lat.

Christine odeszła spokojnie w szpitalu dziś rano, w środę, 30 listopada 2022 r., po krótkiej chorobie. Była w towarzystwie swojej rodziny. Uprzejmie prosimy o uszanowanie prywatności rodziny w tym niezwykle bolesnym czasie. Chcielibyśmy, aby wszyscy zachowali Christine w swoich sercach i pamiętali niesamowitą kobietę i szanowaną artystkę, która była powszechnie kochana.

– czytamy w oświadczeniu.

Brytyjsko-amerykański zespół rockowy Fleetwood Mac, założony w Londynie w 1967 roku, sprzedał ponad 100 milionów płyt na całym świecie, co czyni go jednym z odnoszących największe sukcesy zespołów w historii.. Christine była autorką tekstów do takich przebojów jak „Little Lies”, „Everywhere”, „Don’t Stop”, „Say You Love Me”, „You Make Loving Fun” i „Songbird”. 

Zespół pożegnał artystkę wzruszającym wpisem:

Nie ma słów, aby opisać nasz smutek. Była najlepszą artystką, jaką ktokolwiek może mieć w swoim zespole i najlepszą przyjaciółką, jaką ktokolwiek może mieć w swoim życiu. Byliśmy szczęściarzami, mając ją w swoim życiu. (…) Będzie nam jej brakowało.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *