10 lat temu odeszła Anna Przybylska. Piasek: "Pustka, której się nie zastąpi"
5 października 2014 roku odeszła Anna Przybylska. W dziesiątą rocznicę śmierci aktorki Andrzej Piaseczny zamieścił w sieci wzruszający wpis. Artyści byli przyjaciółmi i łączyła ich wyjątkowa więź.
Anna Przybylska była jedną z najpiękniejszych i najbardziej cenionych polskich artystek. Jako aktorka sławę zyskała dzięki serialom, takim jak "Daleko od noszy" czy "Złotopolscy". Jej karierę przerwała choroba. U gwiazdy zdiagnozowano guza trzustki. Mimo podjętego leczenia nie udało się jej uratować. Anna Przybylska zmarła dziesięć lat temu – 5 października 2024 roku. W rocznicę śmierci jej pamięć uczciło wiele gwiazd, w tym także Andrzej Piaseczny.
Andrzej Piaseczny i Anna Przybylska byli przyjaciółmi
Anna Przybylska i Andrzej Piaseczny poznali się wiele lat temu na planie serialu "Złotopolscy". Ona wcielała się w postać Maryli Gabriel, a on Kacpra Górniaka. Szybko okazało się, że młodych artystów połączyła wyjątkowa przyjaźń. W wywiadzie dla Jastrząb Post Piaseczny wyznał, że niezależnie od tego, kiedy, gdzie i jak by się poznali, najpewniej i tak zostaliby przyjaciółmi.
Niezależnie od tego, że Anka była osobą rozpoznawalną, gdybyśmy spotkali się w jakichś innych sytuacjach życiowych, to też pozostawiłaby trwały ślad w moim życiu — wyznał.
Gdy się poznali, oboje mieli ok. 20 lat i bardzo łatwo nawiązali koleżeński kontakt. W tej samej rozmowie Andrzej Piaseczny wspomniał także o pustce, jaka pozostała po stracie bliskiej osoby, której nie da się zastąpić.
Zobacz także: Ten występ zobaczymy w najbliższym „The Voice”. Poleją się łzy!
Z racji, że poznaliśmy się na etapie młodzieńczym i polubiliśmy się, mogliśmy na planie "Złotopolskich" stanowić niezły tandem. To było coś, co teraz jest wyjątkowym wspomnieniem. Oczywiście wiem, że kiedy ktoś odchodzi, to powinniśmy patrzeć tylko na dobre wspomnienia. To jest trudne miejscami. Jest pustka, której się nie zastąpi — powiedział.
Po dziesięciu latach od śmierci aktorki muzyk wciąż o niej pamięta i wspomina ją z sentymentem. Nie kryje także emocji, jakie towarzyszą mu w okrągłą rocznicę odejścia bliskiej przyjaciółki. W najnowszym udostępnionym na InstaStory nagraniu Andrzej Piaseczny zwrócił się do fanów z konkretną prośbą.
Chciałbym prosić Was o to, żebyście pomyśleli o Ani przez chwilę. Uśmiechnęli się do jej pamięci i powiedzieli w przestrzeń, że nam jej bardzo brakuje — przekazał.
Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na ZlotePrzeboje.pl!