Adam Lambert zaśpiewał przeboje Depeche Mode [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Adam Lambert zaśpiewał przeboje Depeche Mode [WIDEO]

Adam Lambert zaśpiewał przeboje Depeche Mode [WIDEO]

Adam Lambert zaskoczył publiczność podczas koncertu w Las Vegas. Wykonał dwie piosenki zespołu „Depeche Mode”. Do tej pory Adam Lambert występował z zespołem Queen, jak poradził sobie z nowym repertuarem?

Adam Lambert podczas trzydniowej limitowanej trasy koncertowej „The Witch Hunt” w Las Vegas przygotował dla fanów wiele niespodzianek. Stworzył między innymi niesamowite połączenie „Enjoy The Silence” oraz „Personal Jesus” zespołu Depeche Mode. Nagranie z koncertu możecie zobaczyć poniżej.

„Enjoy The Silence” – Depeche Mode

Piosenka wydana w 1990 roku przez zespół Depeche Mode założony w 1980. „Enjoy the Silence” został napisany przez głównego autora piosenek Depeche Mode – Martina Gore’a. Piosenka opowiada o wyrażaniu siebie w myślach i uczuciach. Słowa stają się zbędne, bo ich nieodpowiednie użycie może zranić. Autor preferuje więc ciszę, która zapewnia mu spokój.

„Personal Jesus” – Depeche Mode

Wydana w 1989 roku piosenka zespołu Depeche Mode została napisana przez Martin Gore, inspiracją była książką Priscilli Presley „Elvis i ja”. Miał opowiadać o tym, że czasem w związkach miłosnych jedna ze stron staje się dla drugiej kimś w rodzaju boga, bazując na związku Elvisa.

Polecamy również: