Afera wokół Opola! Doda zwyzywana, reżyser przeprasza » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Afera wokół Opola! Doda zwyzywana, reżyser przeprasza

Afera wokół Opola! Doda zwyzywana, reżyser przeprasza

Na kilka dni przed rozpoczęciem festiwalu w Opolu, wokół wydarzenia wybuchł wielki skandal. Wzburzona Doda opowiedziała na Instagramie, jak została w ostrych słowach zwyzywana przez reżysera koncertu, Mikołaja Dobrowolskiego. Ten w końcu przeprosił artystkę. Czy Doda zdecyduje się wystąpić na festiwalowej scenie? Wygląda na to, że sytuacja została już opanowana i artystka zaśpiewa w Opolu. Przez chwilę nie było to jednak takie oczywiste.

O skandalicznym zachowaniu reżysera festiwalu w Opolu, Mikołaja Dobrowolskiego, wyraźnie poruszona Doda opowiedziała fanom na swoim profilu na Instagramie. Reżyser miał nie przebierać w słowach!

Doda o wulgarnym reżyserze

Reżyser przyszedł i ani „dzień dobry”, ani „pocałuj mnie w d**ę”. Od początku negatywnie nastawiony. Mówi do mnie: wypie****aj. Odpie**ol się, rób sobie sama festiwal – mówiła Doda.

Gwiazda skarżyła się na okropną atmosferę i rozważała, czy w tych okolicznościach, będzie w stanie wystąpić na opolskiej scenie.

Czytaj także: Skiba o ślubie z 26 lat młodszą partnerką: „Nie robimy z tego cyrku”

Reżyser przeprasza Dodę

Niedługo po tym, na profilu Telewizji Polskiej w mediach społecznościowych, ukazały się oficjalne przeprosiny Mikołaja Dobrowolskiego. Reżyser posypał głowę popiołem.

Czytaj także: Roxie Węgiel planuje ślub. Ma już wybraną suknię!

Dodo, jest mi bardzo przykro, że poniosły mnie emocje podczas wspólnej pracy przy jednym z twoich najważniejszych recitali na Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Będzie to bardzo dobry show, a cała sytuacja nie powinna mieć miejsca. Tylko pozytywne emocje. Przepraszam, Mikołaj Dobrowolski – czytamy w oświadczeniu.

Czy Doda wystąpi w Opolu?

Fakt donosi, że piosenkarka pogodziła się już z Dobrowolskim. – Artystka i reżyser Opola dogadali się i występ Dody nie jest zagrożony. Piosenkarka i Dobrowolski wytłumaczyli sobie animozje i doszli do porozumienia – powiedziała Faktowi osoba z produkcji festiwalu.

Plotek jednak donosi z kolei, że Mikołaj Dobrowolski nie będzie już odpowiadał za recital Dody podczas festiwalu w Opolu. Według informacji portalu, z Dodą ma teraz współpracować reżyserka Beata Szymańska.

Czytaj także: Blanka w utworze Janna. Słuchacze podzieleni