Skiba o ślubie z 26 lat młodszą partnerką: "Nie robimy z tego cyrku" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Skiba o ślubie z 26 lat młodszą partnerką: „Nie robimy z tego cyrku”

Skiba o ślubie z 26 lat młodszą partnerką: „Nie robimy z tego cyrku”

Krzysztof Skiba szykuje się do ślubu. Jego wybranką jest 26 lat młodsza Karolina Kempińska. Artysta skomentował ostatnio przygotowania do ceremonii. „Nie robimy z tego jakiegoś cyrku” – powiedział. Co jeszcze zdradził?

O swoim ślubie Krzysztof Skiba opowiedział w rozmowie z portalem shownews.pl. – To będzie skromna, kameralna impreza, w gronie najbliższych przyjaciół. Nie robimy z tego jakiegoś cyrku. Mamy już zaplanowane wszystko to, co trzeba. Przygotowania idą pełną parą. Wesele odbędzie się w sierpniu, daty nie zdradzę, ale będzie to latem, w wakacje – powiedział artysta.

Czytaj także: Roxie Węgiel planuje ślub. Ma już wybraną suknię!

Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska

58-letni dziś Krzysztof Skiba rozstał się ze swoją żoną i obecnie jest w związku z 26 lat młodszą od siebie partnerką – Karoliną Kempińską.

Narzeczeni swoimi wspólnymi chwilami chętnie dzielą się z fanami na Instagramie. Publikują sporo romantycznych fotografii. Niedawno pochwalili się fotografiami z wypoczynku w Turcji. – Jedno z moich największych marzeń odhaczone. Lot balonem w Kapadocji – napisała partnerka Krzysztofa Skiby.

Czytaj także: Syn Nosowskiej jest w związku z 17-letnią Hanią. 27-latek pochwalił się romantycznymi kadrami

Jakiś czas temu Karolina Kempińska pochwaliła się w mediach społecznościowych próbnym makijażem ślubnym. Postawiła na podkreślone oko i rozświetloną cerę. Zebrała mnóstwo pozytywnych komentarzy. Skiba, jako dumny narzeczony, udostępnił także zdjęcie narzeczonej w ślubnym makijażu na własnym profilu w social mediach. – Jestem szczęściarzem – napisał zakochany po uszy artysta na Instagramie.

Ostatnio z kolei Kempińska podzieliła się na Instagramie wspomnieniem z urlopu – romantycznym kadrem w basenie pod palmami, w ramionach partnera. „Miłość to namiętność, obsesja, niezdolność do życia bez tej osoby” – napisała narzeczona Skiby.

Czytaj także: Ewa Kasprzyk wystąpiła w klipie Sławomira. Mówi, kto stoi za jego sukcesem