Agnieszka Kaczorowska-Pela: przez życie tanecznym krokiem
Strona Główna > Agnieszka Kaczorowska-Pela przez życie idzie jak przez parkiet. „Lubię intensywnie” [TYLKO U NAS]

Agnieszka Kaczorowska-Pela przez życie idzie jak przez parkiet. „Lubię intensywnie” [TYLKO U NAS]

Agnieszka Kaczorowska-Pela jest jedną z najbardziej zapracowanych polskich gwiazd młodego pokolenia. Pracuje nie tylko jako aktorka, ale również — tancerka, do tego z niemałymi sukcesami na koncie. A wszystko łączy z wychowywaniem dwóch małych córeczek! W wywiadzie wyjawia swój sekret.

,

Na początek Odeta Moro spytała swoją gościnię — półżartem — o to, ile jest prawdy w przekonaniu, że tancerze i tancerki przechodzą przez życie: „tanecznym krokiem”. Agnieszka Kaczorowska-Pela bez krygowania się przyznała, że rzeczywiście można tak określić jej relację z tą dziedziną sztuki. Ponieważ należy do prawdziwych pasjonatek, pozostaje spokojna o to, że prędzej czy później znowu pojawi się na parkiecie.

W momencie kiedy ktoś jest już tak połączony z tańcem i to jest jego prawdziwa pasja z serca, to rzeczywiście ten taniec, on też do mnie wraca jak bumerang. Czyli wiesz, trochę więcej tego tańca, potem trochę odchodzę od tego tańca, potem on do mnie wraca… To jest coś tak naturalnego dla mnie i taką miłością darzę taniec, że on musi być w moim życiu — po prostu — podsumowała.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl! 

Agnieszka Kaczorowska-Pela pragnie dużych emocji

Jednocześnie Agnieszka Kaczorowska-Pela przyznała, że okres, kiedy każdego dnia ćwiczyła taniec, ma już za sobą. Przy tym cały czas pozostaje złakniona intensywnych emocji, które zapewniały jej właśnie występy na parkiecie. Gdy akurat trwa „zastój”, tancerka odczuwa niedosyt oraz silną potrzebę wyrażenia własnej osobowości. Jak sobie wówczas radzi?

Ja lubię intensywnie, lubię różne zawirowania, lubię dużo emocji i w tańcu jest też dużo emocji. Taniec z jednej strony trochę nakręca moje życie w sposób, jak ty mówisz, a z drugiej stron jest też formą, gdzie ja mogę się wyrażać. I są takie momenty w moim życiu, było takich wiele, że trochę brakowało mi tańca jako takiej formy do wyrażania siebie. Dlatego bardzo często poszukuję różnych możliwości, jak ten taniec wykorzystać, żeby nie tylko po prostu potańczyć, ale też, żeby coś wykreować więcej, żeby też dać jakiś przekaz emocjonalny od siebie dla innych ludzi.

Zobacz także: Eurowizja 2024 tuż, tuż. To Marcin Maciejczak powiedział o Steczkowskiej. Trafnie?

Co więcej, Agnieszka Kaczorowska-Pela jest przekonana, że gdyby nie trenowała tańca, dziś nie byłaby tą samą osobą. Zdradziła również, że po raz pierwszy wzięła udział w profesjonalnych zajęciach tanecznych, gdy miała zaledwie 6-7 lat. Okazało się, że był to prawdziwy strzał w dziesiątkę! Gwiazda nie wyobraża sobie innego scenariusza na swoje życie.

Ja jestem przekonana o tym, że mój charakter jest mocno wykreowany, wytrenowany przez taniec. Tak, zdecydowanie! I bardzo sobie to cenię, że zaczęłam w wieku tych 6-7 lat, to na pewno mnie ukształtowało, umocniło i dało niesamowite zasoby. (…) Ja jestem do tego stworzona. Ja jestem urodzona, żeby tańczyć.

Zapraszamy do przesłuchania całego wywiadu z Agnieszką Kaczorowską-Pelą!

Zobacz także: Perfect stracił szansę na karierę w USA? Nieprawdopodobne, co im przeszkodziło!

Czy lubisz tańczyć?

Zobacz także: Katarzyna Skrzynecka znów pojawi się w „Twoja twarz brzmi znajomo”. W jakiej roli?

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl! 

Autor:

Zobacz więcej >