Anna Wyszkoni zapowiada nową płytę piosenką "Było minęło" [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Anna Wyszkoni zapowiada nową płytę piosenką „Było minęło” [WIDEO]

Anna Wyszkoni zapowiada nową płytę piosenką „Było minęło” [WIDEO]

„Było minęło” to nowa piosenka i teledysk Anny Wyszkoni zapowiadające jej piąty solowy album, który ukaże się 25 listopada 2022 roku i będzie nosił tytuł „Z cegieł i łez”.

Kompozycja jest wspólnym dziełem wokalistki i Kuby Galińskiego, który jest również producentem utworu. Za tekst odpowiada Michał Wiraszko, wokalista zespołu Muchy.

Anna Wyszkoni o swojej nowej piosence mówi tak: 

Od początku była dla mnie bardzo ważna, powstawała na początku tego roku, w trudnym dla świata czasie. Od pierwszych dźwięków, które nagraliśmy w studiu z Kubą Galińskim, czułam, że jej słowa muszą być szczególne. Michał Wiraszko, którego zaprosiłam do współpracy przy tym tekście, napisał go w kilka wieczorów, tuż po wybuchu wojny za naszą wschodnią granicą. Idealnie uchwycił w nim zarówno lęk i niepewność, które ogarnęły nasze umysły, jak i nadzieję, która w efekcie stała się motywem przewodnim tej piosenki.

„Było minęło” jest dla mnie ważnym utworem także z tego powodu, że po bardzo trudnym dla nas wszystkich czasie pandemii, na początku tego roku wróciłam do studia nagraniowego, z konkretnym planem nagrania nowego albumu. Ta sytuacja dała mi dużo siły; muzyka i publiczność dają mi jej najwięcej. Nie mogę się doczekać chwili, w której podzielę się z moją publicznością efektami tej pracy.

Do nowej piosenki Anny Wyszkoni „Było minęło” powstał teledysk zrealizowany według jej pomysłu przez grupę Mind Productions. Za reżyserię odpowiada Dawid Ziemba.

Zobaczcie!

Polecamy również: