Ariana Grande się rozwodzi. W tle skandaliczne doniesienia o niewierności » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Ariana Grande się rozwodzi. W tle skandaliczne doniesienia o niewierności

Ariana Grande się rozwodzi. W tle skandaliczne doniesienia o niewierności

Media obiegła informacja, że Ariana Grande złożyła pozew o rozwód. Tym samym kończy się niedługie małżeństwo gwiazdy i agenta nieruchomości — Daltona Gomeza. Okazuje się, że powodem mógł być romans piosenkarki.

Ariana Grande i Dalton Gomez pobrali się w maju 2021 roku. Jednak już w lipcu 2023 roku pojawiły się plotki o rozpadzie ich związku. Piosenkarka pojawiła się wówczas na turnieju tenisowym Wimbledon, gdzie oglądała zmagania sportowców. Natomiast uwagę obserwatorów od razu zwrócił brak obrączki na jej palcu.

Źródła będące blisko pary podawały informację, że małżonkowie znajdują się w separacji od kilku miesięcy. Teraz gwiazda oficjalnie zdecydowała się na złożenie pozwu o rozwód.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!

Ariana Grande i Dalton Gomez rozwodzą się

Ariana Grande poznała Daltona Gomeza na początku 2020 roku. Para zaczęła się spotykać, by następnie, po niedługim czasie, wziąć ślub. Poprzedziły go pięciomiesięczne zaręczyny.

Teraz okazuje się, że małżeństwo nie przetrwa aż do śmierci. CNN podało, że piosenkarka udała się 18 września 2023 roku do sądu hrabstwa Los Angeles. To właśnie tam złożyła pozew o rozwód. To samo zrobił agent nieruchomości.

Jak na razie żadna ze stron nie wypowiedziała się publicznie na ten temat. „People” przekazał, że zarówno Ariana Grande, jak i Dalton Gomez pragną pozostać przyjaciółmi. Chcą, by cała sprawa rozwodowa przebiegła w dobrej i spokojnej atmosferze.

Na każdym etapie tego procesu bardzo troszczyli się o siebie i szanowali nawzajem – podaje „People”.

Zobacz także: Joe Perry o „najbardziej niedocenianym gitarzyście”. „Był genialny”

Romans powodem rozwodu?

Media podają, że powodem rozwodu są „różnice nie do pogodzenia„. To jednak oficjalna wersja. Inna jest taka, że do rozpadu małżeństwa przyczynił się romans, jaki miała Ariana Grande. Piosenkarka zaangażowała się w prace nad musicalem „Wicked„. Tam poznała jednego z aktorów – Ethana Slatera.

Między aktorami miało wywiązać się coś więcej niż zwykła przyjaźń. To w jego obecności była widziana gwiazda podczas Wilmbledonu w lipcu.

Co więcej, Ethan Slater również złożył pozew o rozwód. Jego żoną jest Lilly Jay, z którą mają rocznego synka. Czy to właśnie przez romans męża z piosenkarką?

Inne źródła podają, że Ariana Grande i Dalton Gomez zaczęli mieć problemy w związku na długo przed rozpoczęciem prac nad „Wicked”. Dystans między pracującymi w innych częściach kraju małżonkami wyraźnie nie pomagał w budowaniu zdrowej relacji.

Zobacz także: Jan Borysewicz jest zrozpaczony. Tak wspomina niedawno zmarłego przyjaciela

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!